karllagerfeld
8 ledige stillingerHollandTysklandItalien
E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 8 stillinger
Detailhandel og butik38%
Drift og administration25%
HR og rekruttering12%
Økonomi og jura12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 8 stillinger i søgningen
8job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
50ledige på jobsiden, uanset alder
739medianalder, dage
0%IT (0)
100%i Europa (8)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 50 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1337 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid6 · 75%
På stedet2 · 25%
Erfaringsniveau
Mellemniveau4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%
Rolle
Detailhandel og butik3 · 38%
Drift og administration2 · 25%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 12%
HR og rekruttering1 · 12%
Økonomi og jura1 · 12%
Lande
Holland6
Tyskland1
Italien1
Byer
Amsterdam6
Munich1
Job de seneste 30 dage
Manager Design KARL LAGERFELD JEANS
for 16 t sidenHybridStaffDrift og administration
Senior Business Analyst
for 2 dage sidenHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
HR Business Partner
for 4 dage sidenHybridMellemniveauHR og rekruttering
Senior Accounts Payable Coordinator
for 9 dage sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Merchandiser
for 11 dage sidenHybridMellemniveauDetailhandel og butik
Store Manager (m/w/d)
for 18 dage sidenPå stedetMellemniveauDetailhandel og butikTysk påkrævet
Assistant Store Manager - Serravalle
for 22 dage sidenPå stedetDetailhandel og butikIT
Inventory Specialist
for 24 dage sidenHybridMellemniveauDrift og administration
Datas aktualitet
15 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 23:00 UTC, indhold 953102 bytes.