RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 4 min siden
Dansk
Log ind
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbage

karllagerfeld

8 ledige stillingerHollandTysklandItalien

E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 8 stillinger

Detailhandel og butik38%
Drift og administration25%
HR og rekruttering12%
Økonomi og jura12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
8job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
50ledige på jobsiden, uanset alder
739medianalder, dage
0%IT (0)
100%i Europa (8)
0%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 50 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1337 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
031
043
050
061
074
085
091
107

Arbejdssted

Hybrid6 · 75%
På stedet2 · 25%

Erfaringsniveau

Mellemniveau4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%

Rolle

Detailhandel og butik3 · 38%
Drift og administration2 · 25%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 12%
HR og rekruttering1 · 12%
Økonomi og jura1 · 12%

Lande

Holland6
Tyskland1
Italien1

Byer

Amsterdam6
Munich1

Job de seneste 30 dage

karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridStaffDrift og administration

Senior Business Analyst

for 2 dage siden
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse

HR Business Partner

for 4 dage siden
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridMellemniveauHR og rekruttering
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jura

Merchandiser

for 11 dage siden
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridMellemniveauDetailhandel og butik

Store Manager (m/w/d)

for 18 dage siden
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Munich, Bavariaoriginal ↗
På stedetMellemniveauDetailhandel og butikTysk påkrævet
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Serravalle Scrivia, Piedmontoriginal ↗
På stedetDetailhandel og butikIT

Inventory Specialist

for 24 dage siden
karllagerfeld·E-handel og detailhandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridMellemniveauDrift og administration

Datas aktualitet

15 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 23:00 UTC, indhold 953102 bytes.