Catalyst Metals
22 ledige stillingerAustralien
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 22 stillinger
Håndværk, byggeri og produktion32%
Drift og administration18%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik18%
Direktion og ledelse14%
Videnskab og forskning4%
Andet14%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 22 stillinger i søgningen
22job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
22forskellige stillinger (1 opslag hver)
5udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
32ledige på jobsiden, uanset alder
16medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 32 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 74 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet22 · 100%
Erfaringsniveau
Senior4 · 18%
Mellemniveau1 · 5%
Rolle
Håndværk, byggeri og produktion7 · 32%
Drift og administration4 · 18%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik4 · 18%
Direktion og ledelse3 · 14%
Videnskab og forskning1 · 5%
Lande
Australien22
Byer
Perth22
Job de seneste 30 dage
SeniorDrift og administration
Drift og administration
Håndværk, byggeri og produktion
Håndværk, byggeri og produktion
Håndværk, byggeri og produktion
Drift og administration
SeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
MellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik
HD Fitter - Surface and UG | FIFO 8:6/7:7 or 2:2
for 12 dage sidenDrift og administration
SeniorDirektion og ledelse
Process Technician | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
for 15 dage sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
SeniorVidenskab og forskning
Longhole Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Sandvik Fleet
for 15 dage sidenHåndværk, byggeri og produktion
Direktion og ledelse
Direktion og ledelse
Underground Shift Supervisor | 8:6 7:7 FIFO from PERTH
for 22 dage sidenHåndværk, byggeri og produktion
Håndværk, byggeri og produktion
Serviceperson | 2:2 FIFO from Perth
for 23 dage sidenLV Fitter | 8:6 7:7 FIFO from Perth
for 23 dage sidenAuto Electrician | 8:6 7:7 FIFO from Perth
for 23 dage sidenHåndværk, byggeri og produktion
Datas aktualitet
16 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:49 UTC, indhold 156913 bytes.