RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Colibrix One

9 ledige stillinger33 % remoteCypernSpanienPolen

Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 11 % af 9 stillinger

Økonomi og jura33%
Customer success og support22%
Salg11%
DevOps / SRE / platform / cloud11%
Direktion og ledelse11%
Andet11%
9job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
18ledige på jobsiden, uanset alder
30medianalder, dage
11%IT (1)
100%i Europa (9)
33%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 18 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 61 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
098
108

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet5 · 56%
Remote3 · 33%
Hybrid1 · 11%

Erfaringsniveau

Mellemniveau3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%

Rolle

Økonomi og jura3 · 33%
Customer success og support2 · 22%
Salg1 · 11%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 11%
Direktion og ledelse1 · 11%

Lande

Cypern5
Spanien5
Polen5
Armenien3
Georgien3
Serbien3
Kasakhstan2
Malta2

Byer

Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2

Job de seneste 30 dage

Junior Accountant

for 5 dage siden
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Barcelona, Catalonia, Spain | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
JuniorØkonomi og jura
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
Salg
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Astana, Astana, Kazakhstan | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Yerevan, Yerevan, Armeniaoriginal ↗
RemoteMellemniveauCustomer success og support

Legal Counsel

for 11 dage siden
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Ta' Xbiex, Eastern Region, Maltaoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jura

Treasury Specialist

for 15 dage siden
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Barcelona, Catalonia, Spainoriginal ↗
Økonomi og jura
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Astana, Astana, Kazakhstan | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
RemoteJuniorCustomer success og support

DevOps Engineer

for 17 dage siden
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Barcelona, Catalonia, Spain | Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Belgrade, Serbia | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
RemoteMellemniveauDevOps / SRE / platform / cloud

Head of Business Accounts

for 22 dage siden
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Ta' Xbiex, Eastern Region, Malta | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
StaffDirektion og ledelse

Chargeback Specialist

for 25 dage siden
Colibrix One·Bank, forsikring og finans·Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Vilnius, Vilnius City Municipality, Lithuania | Lisbon, Lisbon, Portugal | Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
Mellemniveau

Datas aktualitet

90 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:49 UTC, indhold 312810 bytes.