Colibrix One
9 ledige stillinger33 % remoteCypernSpanienPolen
Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 11 % af 9 stillinger
Økonomi og jura33%
Customer success og support22%
Salg11%
DevOps / SRE / platform / cloud11%
Direktion og ledelse11%
Andet11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
18ledige på jobsiden, uanset alder
30medianalder, dage
11%IT (1)
100%i Europa (9)
33%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 18 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 61 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet5 · 56%
Remote3 · 33%
Hybrid1 · 11%
Erfaringsniveau
Mellemniveau3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%
Rolle
Økonomi og jura3 · 33%
Customer success og support2 · 22%
Salg1 · 11%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 11%
Direktion og ledelse1 · 11%
Lande
Cypern5
Spanien5
Polen5
Armenien3
Georgien3
Serbien3
Kasakhstan2
Malta2
Byer
Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2
Job de seneste 30 dage
Junior Accountant
for 5 dage sidenJuniorØkonomi og jura
Partnership Specialist (Card Acquiring)
for 8 dage sidenSalg
Customer Support Specialist
for 10 dage sidenRemoteMellemniveauCustomer success og support
Legal Counsel
for 11 dage sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Treasury Specialist
for 15 dage sidenØkonomi og jura
Technical Support Specialist
for 16 dage sidenRemoteJuniorCustomer success og support
DevOps Engineer
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauDevOps / SRE / platform / cloud
Head of Business Accounts
for 22 dage sidenStaffDirektion og ledelse
Chargeback Specialist
for 25 dage sidenMellemniveau
Datas aktualitet
90 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:49 UTC, indhold 312810 bytes.