ESR Group
21 ledige stillingerSingaporeJapanAustralien
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 21 stillinger
Økonomi og jura38%
Direktion og ledelse24%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Marketing og kommunikation5%
HR og rekruttering5%
Håndværk, byggeri og produktion5%
Vagt og sikkerhed5%
Andet5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 21 stillinger i søgningen
21job, seneste 30 dage
6nye, seneste 7 dage
21forskellige stillinger (1 opslag hver)
5udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
36ledige på jobsiden, uanset alder
25medianalder, dage
0%IT (0)
5%i Europa (1)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 36 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 409 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet20 · 95%
På stedet1 · 5%
Erfaringsniveau
Junior7 · 33%
Mellemniveau6 · 29%
Staff4 · 19%
Senior3 · 14%
Topledelse (C-level)1 · 5%
Rolle
Økonomi og jura8 · 38%
Direktion og ledelse5 · 24%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
HR og rekruttering1 · 5%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 5%
Marketing og kommunikation1 · 5%
Vagt og sikkerhed1 · 5%
Lande
Singapore8
Japan6
Australien2
Kina2
Sydkorea1
Malaysia1
Storbritannien1
Byer
Tokyo6
Melbourne1
Sydney1
Osaka1
Guangzhou1
Seoul1
Kuala Lumpur1
Glasgow1
Job de seneste 30 dage
Property Executive
for 2 dage sidenJuniorDirektion og ledelse
Development Analyst
for 4 dage sidenMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Legal Counsel - Property & Development
for 4 dage sidenMellemniveauØkonomi og jura
Human Resources Business Partner
for 5 dage sidenMellemniveauHR og rekruttering
Construction Officer, Data Centre
for 5 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Vice President / Director, Infrastructure
for 5 dage sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Analyst/Associate, Infrastructure
for 11 dage sidenJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Property Accounting Officer
for 15 dage sidenSeniorØkonomi og jura
On-site Property Manager(South China)
for 15 dage sidenPå stedetJuniorDirektion og ledelse
Manager, Japan Financial Planning & Data Analysis
for 15 dage sidenStaffØkonomi og jura
Director, Asset Management
for 15 dage sidenStaffDirektion og ledelse
(Senior) Associate Director, Marketing, South China
for 15 dage sidenStaffMarketing og kommunikation
Fund Accounting (Asset Management) / 회계 (자산운용관리) (AM6)
for 17 dage sidenMellemniveauØkonomi og jura
Systems Analyst
for 19 dage sidenJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Director/Senior Manager Legal, Compliance & Risk Control
for 19 dage sidenStaffØkonomi og jura
Health and Safety Manager
for 22 dage sidenMellemniveauVagt og sikkerhed
Accountant (Infrastructure)
for 22 dage sidenJuniorØkonomi og jura
Associate/Senior Associate, Fund Management (Data Centre)
for 24 dage sidenSeniorØkonomi og jura
Senior Asset Manager, Data Center
for 26 dage sidenSeniorDirektion og ledelse
Intern, SEA Fund Management
for 29 dage sidenJuniorØkonomi og jura
Intern, Investor Support
for 29 dage sidenJunior
Datas aktualitet
153 forespørgsler logget, 1 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-23 22:51 UTC, indhold 225575 bytes.