RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← tilbage

Prophix

9 ledige stillingerBelgienCanadaStorbritannien

Virksomhedssoftware (SaaS)SoftwareproduktvirksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger

Projekt- og programledelse33%
Salg22%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Customer success og support11%
Direktion og ledelse11%
9job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-09-25)
26ledige på jobsiden, uanset alder
36medianalder, dage
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%remote
44%med løn

Størrelsessignal: 26 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 200 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
086
0911
106

Arbejdssted

Hybrid6 · 67%
Arbejdssted ikke angivet3 · 33%

Erfaringsniveau

Mellemniveau3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%

Rolle

Projekt- og programledelse3 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Salg2 · 22%
Customer success og support1 · 11%
Direktion og ledelse1 · 11%

Lande

Belgien4
Canada4
Storbritannien3
Portugal2
Australien1

Byer

Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1

Job de seneste 30 dage

Customer Success Manager

for 9 dage siden
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Perth, Western Australia, Australiaoriginal ↗
HybridMellemniveauCustomer success og support
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgium | Lisbon, Lisbon, Portugaloriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Business Analyst

for 15 dage siden
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 73K–82K / årMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgiumoriginal ↗
HybridMellemniveauSalg
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgium | London, England, United Kingdom | Lisbon, Lisbon, Portugaloriginal ↗
HybridSeniorProjekt- og programledelse
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgiumoriginal ↗
HybridStaffSalg
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 90K–106K / årSeniorProjekt- og programledelse
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 140K–160K / årHybridStaffDirektion og ledelse

Implementation Consultant

for 29 dage siden
Prophix·Virksomhedssoftware (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 81K–92K / årProjekt- og programledelse

Datas aktualitet

74 forespørgsler logget, 1 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:56 UTC, indhold 359082 bytes.