Prophix
9 ledige stillingerBelgienCanadaStorbritannien
Virksomhedssoftware (SaaS)SoftwareproduktvirksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger
Projekt- og programledelse33%
Salg22%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Customer success og support11%
Direktion og ledelse11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-09-25)
26ledige på jobsiden, uanset alder
36medianalder, dage
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%remote
44%med løn
Størrelsessignal: 26 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 200 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid6 · 67%
Arbejdssted ikke angivet3 · 33%
Erfaringsniveau
Mellemniveau3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%
Rolle
Projekt- og programledelse3 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Salg2 · 22%
Customer success og support1 · 11%
Direktion og ledelse1 · 11%
Lande
Belgien4
Canada4
Storbritannien3
Portugal2
Australien1
Byer
Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1
Job de seneste 30 dage
Customer Success Manager
for 9 dage sidenHybridMellemniveauCustomer success og support
Senior Consolidation Consultant
for 11 dage sidenHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Business Analyst
for 15 dage sidenCAD 73K–82K / årMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Business Development Representative
for 17 dage sidenHybridMellemniveauSalg
Senior Implementation Consultant
for 18 dage sidenHybridSeniorProjekt- og programledelse
Manager, Business Development
for 19 dage sidenHybridStaffSalg
Sr Implementation Consultant
for 25 dage sidenCAD 90K–106K / årSeniorProjekt- og programledelse
Manager, Services (North America)
for 29 dage sidenCAD 140K–160K / årHybridStaffDirektion og ledelse
Implementation Consultant
for 29 dage sidenCAD 81K–92K / årProjekt- og programledelse
Datas aktualitet
74 forespørgsler logget, 1 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:56 UTC, indhold 359082 bytes.