RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← tilbage

Crowell & Moring

14 ledige stillinger7 % remoteUSA

Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 14 stillinger

Økonomi og jura47%
Drift og administration20%
Customer success og support13%
Marketing og kommunikation7%
HR og rekruttering7%
Direktion og ledelse7%
15job, seneste 30 dage
5nye, seneste 7 dage
14forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
26ledige på jobsiden, uanset alder
28medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
7%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 26 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 235 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
031
040
050
061
074
082
096
1012

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet14 · 93%
Remote1 · 7%

Erfaringsniveau

Senior2 · 13%
Staff2 · 13%

Rolle

Økonomi og jura7 · 47%
Drift og administration3 · 20%
Customer success og support2 · 13%
HR og rekruttering1 · 7%
Direktion og ledelse1 · 7%
Marketing og kommunikation1 · 7%

Lande

USA15

Byer

Washington6
Chicago5
Los Angeles4
New York City4
San Francisco3
Dallas2
Denver2
Boston1

Job de seneste 30 dage

Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chicago, ILoriginal ↗
USD 81K–120K / årSeniorØkonomi og jura
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chicago, IL; Dallas, TX; Los Angeles, CA; New York, NY; Washington, DCoriginal ↗
USD 81K–120K / årSeniorØkonomi og jura
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Boston, MA; Chicago, IL; Dallas, TX; Denver, CO; Irvine, CA; Los Angeles, CA; New York, NY; Remote; San Francisco, CA; Washington, DCoriginal ↗
USD 81K–120K / årRemoteØkonomi og jura
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·New York, NYoriginal ↗
USD 220K–320K / årØkonomi og jura
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chicago, IL; Los Angeles, CA; Washington, DCoriginal ↗
USD 61K–90K / årØkonomi og jura
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chicago, ILoriginal ↗
USD 150K–230K / årStaffHR og rekruttering

Executive Assistant

for 9 dage siden
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·New York, NYoriginal ↗
USD 106K–160K / årDrift og administration

Legal Support Specialist

for 14 dage siden
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·San Francisco, CAoriginal ↗
USD 70K–100K / årCustomer success og support
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Washington, DCoriginal ↗
USD 195K–290K / årØkonomi og jura

Legal Secretary

for 14 dage siden
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Denver, COoriginal ↗
USD 81K–120K / årØkonomi og jura

Office Assistant

for 14 dage siden
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Minneapolis, MNoriginal ↗
USD 55K–80K / årDrift og administration
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Washington, DCoriginal ↗
USD 61K–90K / årDirektion og ledelse

Legal Support Specialist

for 25 dage siden
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Los Angeles, CAoriginal ↗
USD 61K–90K / årCustomer success og support

Project Assistant

for 28 dage siden
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·San Francisco, CAoriginal ↗
USD 57,5K–65K / årDrift og administration
Crowell & Moring·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Washington, DCoriginal ↗
USD 150K–230K / årStaffMarketing og kommunikation

Datas aktualitet

21 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, indhold 277415 bytes.