Activate Interactive Pte Ltd
36 ledige stillingerSingapore
Virksomhedssoftware (SaaS)Tech-serviceudbyder / bureau / rådgivningIT-andel 56 % af 36 stillinger
Full stack-udvikling22%
Strategi, rådgivning og analyse17%
Produkt og design14%
IT-support og drift11%
Softwareudvikling (generelt)11%
Backend-udvikling8%
DevOps / SRE / platform / cloud3%
Andet3%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 36 stillinger i søgningen
36job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
36forskellige stillinger (1 opslag hver)
9udgivet på den travleste dag (2026-10-04)
51ledige på jobsiden, uanset alder
17medianalder, dage
56%IT (20)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 51 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 376 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet35 · 97%
Hybrid1 · 3%
Erfaringsniveau
Mellemniveau24 · 67%
Senior9 · 25%
Rolle
Full stack-udvikling8 · 22%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 17%
Produkt og design5 · 14%
Softwareudvikling (generelt)4 · 11%
IT-support og drift4 · 11%
Backend-udvikling3 · 8%
Kreativ, medier og tekst1 · 3%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik1 · 3%
Lande
Singapore36
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Senior UI/UX Designer - A26406
for 1 dag sidenSeniorProdukt og design
Full Stack Developer - GS26027
for 1 dag sidenMellemniveauFull stack-udviklingGolangJavaJavaScript
Technical Product Manager - A26307
for 3 dage sidenMellemniveauProdukt og design
Business Analyst - A26399
for 5 dage sidenMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Full Stack Engineer - A26397
for 8 dage sidenMellemniveauFull stack-udviklingJavaScriptPythonTypeScript
Experience & Interface Designer - A26398
for 8 dage sidenMellemniveauKreativ, medier og tekst
Business Analyst - A26396
for 8 dage sidenMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Full Stack Engineer - A26393
for 9 dage sidenMellemniveauFull stack-udviklingJavaJavaScriptPython
DevSecOps Engineer - A26395
for 9 dage sidenMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)BashJavaJavaScript
Backend Engineer - A26394
for 9 dage sidenMellemniveauBackend-udviklingJavaJavaScriptPython
Software Quality Engineer - A26391
for 10 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Business Analyst - A26392
for 10 dage sidenMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Senior Business Analyst - A26387
for 15 dage sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Project Manager - A26386
for 15 dage sidenMellemniveauProjekt- og programledelse
Full-Stack Engineer - A26385
for 15 dage sidenHybridMellemniveauFull stack-udviklingTypeScript
Full-Stack Engineer - A26384
for 15 dage sidenMellemniveauFull stack-udviklingJavaScriptPythonSQL
Backend-udviklingJavaScriptTypeScript
Full Stack Engineer - A26383
for 15 dage sidenMellemniveauFull stack-udviklingJavaScriptPythonSQL
Business Analyst - A26389
for 15 dage sidenMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Business Analyst - A26388
for 15 dage sidenMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Technical Lead (Java, React.js)
for 16 dage sidenSenior
IT Security Officer - A26377
for 16 dage sidenMellemniveauIT-support og drift
Senior Full Stack Developer - GS26025
for 17 dage sidenSeniorFull stack-udviklingGolangJavaJavaScript
Full Stack Developer - GS26025
for 17 dage sidenMellemniveauFull stack-udviklingGolangJavaJavaScript
DevSecOps Engineer - A26381
for 17 dage sidenMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)BashPython
Back-End Engineer - A26379
for 17 dage sidenMellemniveauBackend-udviklingJavaJavaScriptSQL
UX Researcher/ Service Designer (Product Discovery) - A26308
for 20 dage sidenProdukt og design
UX Researcher & Service Designer - A26344
for 20 dage sidenSeniorProdukt og design
UI Designer - A26345
for 20 dage sidenSeniorProdukt og design
Solutions Architect (CDE & Construction Digitalisation) - A26375
for 20 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
SeniorIT-support og driftBashPython
IT Security Officer - A26361
for 20 dage sidenMellemniveauIT-support og driftPython
IT Operations Support Engineer - A26362
for 20 dage sidenMellemniveauIT-support og drift
Infrastructure Engineer (Network and Endpoint) - A26346
for 20 dage sidenSeniorDevOps / SRE / platform / cloud
DevSecOps Engineer - A26273
for 20 dage sidenSoftwareudvikling (generelt)BashJavaJavaScript
Senior Support Engineer (Application)
for 23 dage sidenSeniorSoftwareudvikling (generelt)PythonSQL
Datas aktualitet
128 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 07:19 UTC, indhold 426488 bytes.