RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← tilbage

Bjak

19 ledige stillinger5 % remoteMalaysiaSingapore

Virksomhedssoftware (SaaS)SoftwareproduktvirksomhedIT-andel 5 % af 19 stillinger

Marketing og kommunikation29%
Kreativ, medier og tekst29%
Direktion og ledelse14%
Produkt og design10%
IT-sikkerhed5%
Økonomi og jura5%
Håndværk, byggeri og produktion5%
Andet5%
21job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
19forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
15udgivet på den travleste dag (2026-10-02)
22ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
5%IT (1)
0%i Europa (0)
5%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 22 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 311 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
121
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1021

Arbejdssted

Hybrid18 · 86%
Arbejdssted ikke angivet2 · 10%
Remote1 · 5%

Erfaringsniveau

Mellemniveau13 · 62%
Topledelse (C-level)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%

Rolle

Kreativ, medier og tekst6 · 29%
Marketing og kommunikation6 · 29%
Direktion og ledelse3 · 14%
Produkt og design2 · 10%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 5%
Økonomi og jura1 · 5%
IT-sikkerhed1 · 5%

Lande

Malaysia19
Singapore2

Byer

Petaling Jaya19

Job de seneste 30 dage

Video Editor

for 8 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauKreativ, medier og tekst

Post Production

for 8 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion

Creative Content Lead

for 8 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Singapore, Singapore, Singaporeoriginal ↗
HybridSeniorMarketing og kommunikation

Creative Content Lead

for 8 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridSeniorMarketing og kommunikation
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Singaporeoriginal ↗
RemoteMellemniveauMarketing og kommunikation

Creative Brand Strategist

for 18 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauMarketing og kommunikation
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauKreativ, medier og tekst

Vice President, Malaysia

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
Topledelse (C-level)Direktion og ledelse

Social Media Executive

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauMarketing og kommunikation

SEO Content Writer

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauMarketing og kommunikation

Product Designer

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauProdukt og design

KOL Specialist

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveau

Graphic/ Motions Designer

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauKreativ, medier og tekst

General Manager, Malaysia

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
Topledelse (C-level)Direktion og ledelse

Creative Project Manager

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauKreativ, medier og tekst

Creative Director

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridStaffKreativ, medier og tekst

Copywriter

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauKreativ, medier og tekst

Compliance Officer

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridTopledelse (C-level)Økonomi og jura

Chief Technology Officer

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridTopledelse (C-level)IT-sikkerhed

Brand Graphic Designer

for 22 dage siden
Bjak·Virksomhedssoftware (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellemniveauProdukt og design

Datas aktualitet

46 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 09:21 UTC, indhold 120296 bytes.