Bjak
19 ledige stillinger5 % remoteMalaysiaSingapore
Virksomhedssoftware (SaaS)SoftwareproduktvirksomhedIT-andel 5 % af 19 stillinger
Marketing og kommunikation29%
Kreativ, medier og tekst29%
Direktion og ledelse14%
Produkt og design10%
IT-sikkerhed5%
Økonomi og jura5%
Håndværk, byggeri og produktion5%
Andet5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 19 stillinger i søgningen
21job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
19forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
15udgivet på den travleste dag (2026-10-02)
22ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
5%IT (1)
0%i Europa (0)
5%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 22 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 311 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid18 · 86%
Arbejdssted ikke angivet2 · 10%
Remote1 · 5%
Erfaringsniveau
Mellemniveau13 · 62%
Topledelse (C-level)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%
Rolle
Kreativ, medier og tekst6 · 29%
Marketing og kommunikation6 · 29%
Direktion og ledelse3 · 14%
Produkt og design2 · 10%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 5%
Økonomi og jura1 · 5%
IT-sikkerhed1 · 5%
Lande
Malaysia19
Singapore2
Byer
Petaling Jaya19
Job de seneste 30 dage
Video Editor
for 8 dage sidenHybridMellemniveauKreativ, medier og tekst
Post Production
for 8 dage sidenHybridMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Creative Content Lead
for 8 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Creative Content Lead
for 8 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Creative Brand Strategist
for 8 dage sidenRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Creative Brand Strategist
for 18 dage sidenHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
Videographer/ Video Editor
for 22 dage sidenHybridMellemniveauKreativ, medier og tekst
Vice President, Malaysia
for 22 dage sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Social Media Executive
for 22 dage sidenHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
SEO Content Writer
for 22 dage sidenHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
Product Designer
for 22 dage sidenHybridMellemniveauProdukt og design
KOL Specialist
for 22 dage sidenHybridMellemniveau
Graphic/ Motions Designer
for 22 dage sidenHybridMellemniveauKreativ, medier og tekst
General Manager, Malaysia
for 22 dage sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Creative Project Manager
for 22 dage sidenHybridMellemniveauKreativ, medier og tekst
Creative Director
for 22 dage sidenHybridStaffKreativ, medier og tekst
Copywriter
for 22 dage sidenHybridMellemniveauKreativ, medier og tekst
Compliance Officer
for 22 dage sidenHybridTopledelse (C-level)Økonomi og jura
Chief Technology Officer
for 22 dage sidenHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Chief Information Security Officer
for 22 dage sidenHybridTopledelse (C-level)IT-sikkerhed
Brand Graphic Designer
for 22 dage sidenHybridMellemniveauProdukt og design
Datas aktualitet
46 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 09:21 UTC, indhold 120296 bytes.