RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← tilbage

Civica

32 ledige stillinger18 % remoteStorbritannienIndienAustralien

Offentlig sektor, uddannelse og non-profitSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 25 % af 32 stillinger

Salg18%
Strategi, rådgivning og analyse15%
Økonomi og jura12%
Softwareudvikling (generelt)12%
Projekt- og programledelse12%
Drift og administration9%
Direktion og ledelse6%
QA og test3%
34job, seneste 30 dage
11nye, seneste 7 dage
32forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
51ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
24%IT (8)
47%i Europa (16)
18%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 51 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1458 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
031
040
050
062
071
081
0915
1029

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet26 · 76%
Remote6 · 18%
Hybrid2 · 6%

Erfaringsniveau

Mellemniveau10 · 29%
Staff5 · 15%
Senior3 · 9%
Junior1 · 3%

Rolle

Salg6 · 18%
Strategi, rådgivning og analyse5 · 15%
Softwareudvikling (generelt)4 · 12%
Økonomi og jura4 · 12%
Projekt- og programledelse4 · 12%
Drift og administration3 · 9%
Direktion og ledelse2 · 6%
IT-sikkerhed1 · 3%

Lande

Storbritannien16
Indien10
Australien7
Canada1

Byer

Vadodara10
London9
Melbourne6
Leeds5
Sydney4
Bristol4
Dudley4
Perth3

Job de seneste 30 dage

Engineering Manager

for 1 dag siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·United Kingdomoriginal ↗
RemoteStaffSoftwareudvikling (generelt)
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
MellemniveauStrategi, rådgivning og analyse

FP&A Senior Manager

for 2 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffØkonomi og jura

Junior Security Engineer

for 2 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
JuniorIT-sikkerhed

GTM Analyst

for 2 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdomoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse

Program Manager

for 3 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Perth, Western Australia, Australia | Adelaide, South Australia, Australia | Brisbane, Queensland, Australiaoriginal ↗
MellemniveauProjekt- og programledelse

NHS Payroll Controller

for 3 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Birmingham, England, United Kingdom | Manchester, England, United Kingdom | Newcastle upon Tyne, England, United Kingdom | Middlesbrough, England, United Kingdomoriginal ↗
RemoteMellemniveauØkonomi og jura

FP&A Analyst

for 3 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Økonomi og jura

Commercial Manager

for 3 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdomoriginal ↗
Salg

Key Account Manager

for 5 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdom | Hertford, England, United Kingdom | Birmingham, England, United Kingdom | Nottingham, England, United Kingdomoriginal ↗
MellemniveauSalg
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Dudley, England, United Kingdom | London, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdom | Manchester, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdomoriginal ↗
MellemniveauSalg

Infrastructure Manager

for 8 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Brisbane, Queensland, Australia | Perth, Western Australia, Australia | Adelaide, South Australia, Australiaoriginal ↗
MellemniveauProjekt- og programledelse

ER Consultant

for 8 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
Sundhed
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
Softwareudvikling (generelt)

Electoral Consultant

for 9 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
MellemniveauStrategi, rådgivning og analyse

RTLS Business Analyst

for 10 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Winnipeg, Manitoba, Canadaoriginal ↗
MellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Økonomi og jura

Senior PMO Analyst

for 11 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, India | Indore, Madhya Pradesh, Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorProjekt- og programledelse

IT Hardware Engineer

for 11 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
IT-support og drift
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
MellemniveauSalg
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Amersham, England, United Kingdomoriginal ↗
HybridSalg
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Drift og administration
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffDirektion og ledelse

Purchase Administrator

for 18 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
MellemniveauDrift og administration

SRE Engineering Manager

for 22 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·United Kingdomoriginal ↗
RemoteStaffDevOps / SRE / platform / cloud

Presales Manager

for 22 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·London, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdomoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse

Senior Software Engineer

for 23 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, India | Indore, Madhya Pradesh, Indiaoriginal ↗
SeniorSoftwareudvikling (generelt)C#SQL
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
StaffHR og rekruttering
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
Projekt- og programledelse

LiveOps Engineer

for 25 dage siden
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·United Kingdomoriginal ↗
RemoteSoftwareudvikling (generelt)BashGolangPython
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
SeniorQA og testPython
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Amersham, England, United Kingdomoriginal ↗
HybridDrift og administration
Civica·Offentlig sektor, uddannelse og non-profit·Perth, Western Australia, Australiaoriginal ↗
Salg

Datas aktualitet

137 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 10:40 UTC, indhold 674818 bytes.