RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 4 min siden
Dansk
Log ind
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← tilbage

Datamark, Inc.

30 ledige stillinger17 % remoteIndienUSAMexico

Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 30 stillinger

Drift og administration27%
Kreativ, medier og tekst20%
HR og rekruttering13%
Customer success og support10%
Direktion og ledelse10%
Økonomi og jura7%
Sundhed3%
Andet7%
30job, seneste 30 dage
11nye, seneste 7 dage
30forskellige stillinger (1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
80ledige på jobsiden, uanset alder
50medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 80 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 640 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
011
022
032
044
051
065
0713
086
0914
1027

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet23 · 77%
Remote5 · 17%
På stedet1 · 3%
Hybrid1 · 3%

Erfaringsniveau

Mellemniveau21 · 70%
Junior4 · 13%
Staff3 · 10%
Senior2 · 7%

Rolle

Drift og administration8 · 27%
Kreativ, medier og tekst6 · 20%
HR og rekruttering4 · 13%
Customer success og support3 · 10%
Direktion og ledelse3 · 10%
Økonomi og jura2 · 7%
Projekt- og programledelse1 · 3%
Sundhed1 · 3%

Lande

Indien16
USA10
Mexico4

Byer

El Paso10
Chennai8
Mumbai6
Thāne3
Chihuahua2

Job de seneste 30 dage

Process Associate

for 16 t siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
Junior

Site Leader

for 1 dag siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
MellemniveauSpansk påkrævet
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
JuniorDrift og administration
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, India | Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
SeniorProjekt- og programledelse
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
RemoteJuniorKreativ, medier og tekstFransk påkrævet
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
MellemniveauSundhed
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Thane, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
MellemniveauKreativ, medier og tekst

Hindi Interpreter

for 3 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
RemoteMellemniveauKreativ, medier og tekst

Financial Analyst

for 4 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
MellemniveauØkonomi og jura
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
MellemniveauCustomer success og supportSpansk påkrævet
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
StaffDrift og administration
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
MellemniveauDirektion og ledelse
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
MellemniveauDrift og administration

Senior Buyer

for 8 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
På stedetSeniorDrift og administration
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chihuahua, Chihuahua, Mexicooriginal ↗
MellemniveauCustomer success og support
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mexico | Jalisco, Mexico | Nuevo Leon, Mexicooriginal ↗
RemoteJuniorKreativ, medier og tekstFransk påkrævet

Senior Manager

for 13 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
StaffDirektion og ledelseSpansk påkrævet
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
MellemniveauDrift og administration

Site Recruiting Assistant

for 15 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Thane, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
MellemniveauHR og rekruttering

Recruiter

for 15 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
MellemniveauHR og rekruttering

HR Specialist

for 15 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
MellemniveauHR og rekruttering
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
RemoteMellemniveauKreativ, medier og tekstTysk påkrævet

Finance Manager

for 15 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
MellemniveauØkonomi og jura
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chihuahua, Chihuahua, Mexicooriginal ↗
MellemniveauHR og rekruttering

Senior Manager Operations

for 16 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
StaffDrift og administration
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Thane, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
MellemniveauKreativ, medier og tekst
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Mexicooriginal ↗
RemoteMellemniveauCustomer success og support
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
HybridMellemniveauDrift og administration

Back Office Manager

for 24 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Chennai, Tamil Nadu, Indiaoriginal ↗
MellemniveauDrift og administration

Pricing Manager

for 29 dage siden
Datamark, Inc.·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·El Paso, Texas, United Statesoriginal ↗
MellemniveauDirektion og ledelse

Datas aktualitet

65 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 15:54 UTC, indhold 303061 bytes.