Datamark, Inc.
30 ledige stillinger17 % remoteIndienUSAMexico
Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 30 stillinger
Drift og administration27%
Kreativ, medier og tekst20%
HR og rekruttering13%
Customer success og support10%
Direktion og ledelse10%
Økonomi og jura7%
Sundhed3%
Andet7%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 30 stillinger i søgningen
30job, seneste 30 dage
11nye, seneste 7 dage
30forskellige stillinger (1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
80ledige på jobsiden, uanset alder
50medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 80 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 640 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet23 · 77%
Remote5 · 17%
På stedet1 · 3%
Hybrid1 · 3%
Erfaringsniveau
Mellemniveau21 · 70%
Junior4 · 13%
Staff3 · 10%
Senior2 · 7%
Rolle
Drift og administration8 · 27%
Kreativ, medier og tekst6 · 20%
HR og rekruttering4 · 13%
Customer success og support3 · 10%
Direktion og ledelse3 · 10%
Økonomi og jura2 · 7%
Projekt- og programledelse1 · 3%
Sundhed1 · 3%
Lande
Indien16
USA10
Mexico4
Byer
El Paso10
Chennai8
Mumbai6
Thāne3
Chihuahua2
Job de seneste 30 dage
Process Associate
for 16 t sidenJunior
Site Leader
for 1 dag sidenMellemniveauSpansk påkrævet
Customs Clerk (2nd Shift)
for 1 dag sidenJuniorDrift og administration
Senior Project Manager (BPO)
for 2 dage sidenSeniorProjekt- og programledelse
French Language Interpreter
for 2 dage sidenRemoteJuniorKreativ, medier og tekstFransk påkrævet
Medical Claims Supervisor
for 3 dage sidenMellemniveauSundhed
Korean Language Interpreter
for 3 dage sidenMellemniveauKreativ, medier og tekst
Hindi Interpreter
for 3 dage sidenRemoteMellemniveauKreativ, medier og tekst
Financial Analyst
for 4 dage sidenMellemniveauØkonomi og jura
Bilingual Customer Service Representative II
for 4 dage sidenMellemniveauCustomer success og supportSpansk påkrævet
Director of Global Facilities
for 5 dage sidenStaffDrift og administration
Training and Quality Manager
for 7 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Training & Quality Assistant Manager - Back Office
for 7 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Senior Buyer
for 8 dage sidenPå stedetSeniorDrift og administration
Contact Center Supervisor
for 9 dage sidenMellemniveauCustomer success og support
French - English Bilingual Interpreter
for 10 dage sidenRemoteJuniorKreativ, medier og tekstFransk påkrævet
Senior Manager
for 13 dage sidenStaffDirektion og ledelseSpansk påkrævet
Back Office Assistant Manager
for 13 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Site Recruiting Assistant
for 15 dage sidenMellemniveauHR og rekruttering
Recruiter
for 15 dage sidenMellemniveauHR og rekruttering
HR Specialist
for 15 dage sidenMellemniveauHR og rekruttering
German Language Interpreter
for 15 dage sidenRemoteMellemniveauKreativ, medier og tekstTysk påkrævet
Finance Manager
for 15 dage sidenMellemniveauØkonomi og jura
Asistente de Adquisicion de Talento / Talent Acquisition Assistant
for 15 dage sidenMellemniveauHR og rekruttering
Senior Manager Operations
for 16 dage sidenStaffDrift og administration
Russian Language Interpreter
for 16 dage sidenMellemniveauKreativ, medier og tekst
Contact Center Trainer - Interpretation Services
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauCustomer success og support
Customs Clerk (Hybrid WFH)
for 24 dage sidenHybridMellemniveauDrift og administration
Back Office Manager
for 24 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Pricing Manager
for 29 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Datas aktualitet
65 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 15:54 UTC, indhold 303061 bytes.