FGS Global
9 ledige stillingerStorbritannienSAR HongkongSingapore
AI og dataIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger
Marketing og kommunikation44%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Økonomi og jura11%
Kreativ, medier og tekst11%
Andet11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
17ledige på jobsiden, uanset alder
25medianalder, dage
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%remote
11%med løn
Størrelsessignal: 17 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 415 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet9 · 100%
Erfaringsniveau
Senior3 · 33%
Topledelse (C-level)2 · 22%
Staff2 · 22%
Junior2 · 22%
Rolle
Marketing og kommunikation4 · 44%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Økonomi og jura1 · 11%
Kreativ, medier og tekst1 · 11%
Lande
Storbritannien3
SAR Hongkong3
Singapore1
USA1
Tyskland1
Byer
London3
Washington1
Berlin1
Job de seneste 30 dage
Topledelse (C-level)Strategi, rådgivning og analyse
Director / Managing Director, Strategy & Reputation, Campaigns
for 2 dage sidenTopledelse (C-level)Marketing og kommunikation
Associate Director / Director, Strategy & Reputation, Energy & Sustainability (12-Month Fixed-Term Contract)
for 2 dage sidenStaffStrategi, rådgivning og analyse
Accountant / Senior Accountant
for 3 dage sidenSeniorØkonomi og jura
Business Operations & Marketing Coordinator
for 8 dage sidenJuniorMarketing og kommunikation
Associate, Design
for 16 dage sidenJunior
Senior Associate, Digital Communications
for 16 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
Director, Strategic Communications (Financial Services Policy)
for 24 dage sidenUSD 130K–180K / årStaffMarketing og kommunikation
Senior Associate, Creative Project Manager
for 25 dage sidenSeniorKreativ, medier og tekstDE
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, indhold 216915 bytes.