RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← tilbage

FGS Global

9 ledige stillingerStorbritannienSAR HongkongSingapore

AI og dataIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger

Marketing og kommunikation44%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Økonomi og jura11%
Kreativ, medier og tekst11%
Andet11%
9job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
17ledige på jobsiden, uanset alder
25medianalder, dage
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%remote
11%med løn

Størrelsessignal: 17 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 415 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
041
050
060
074
081
093
107

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet9 · 100%

Erfaringsniveau

Senior3 · 33%
Topledelse (C-level)2 · 22%
Staff2 · 22%
Junior2 · 22%

Rolle

Marketing og kommunikation4 · 44%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Økonomi og jura1 · 11%
Kreativ, medier og tekst1 · 11%

Lande

Storbritannien3
SAR Hongkong3
Singapore1
USA1
Tyskland1

Byer

London3
Washington1
Berlin1

Job de seneste 30 dage

FGS Global·AI og data·Londonoriginal ↗
Topledelse (C-level)Strategi, rådgivning og analyse
FGS Global·AI og data·Londonoriginal ↗
Topledelse (C-level)Marketing og kommunikation
FGS Global·AI og data·Londonoriginal ↗
StaffStrategi, rådgivning og analyse
FGS Global·AI og data·Hong Kongoriginal ↗
SeniorØkonomi og jura
FGS Global·AI og data·Singaporeoriginal ↗
JuniorMarketing og kommunikation

Associate, Design

for 16 dage siden
FGS Global·AI og data·Hong Kongoriginal ↗
Junior
FGS Global·AI og data·Hong Kongoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation
FGS Global·AI og data·United States ; Washington, District of Columbia, United Statesoriginal ↗
USD 130K–180K / årStaffMarketing og kommunikation
FGS Global·AI og data·Berlinoriginal ↗
SeniorKreativ, medier og tekstDE

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, indhold 216915 bytes.