Flow Traders
10 ledige stillingerHollandUSA
Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 20 % af 10 stillinger
Drift og administration30%
HR og rekruttering20%
Økonomi og jura20%
Data og machine learning10%
Videnskab og forskning10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-13)
46ledige på jobsiden, uanset alder
78medianalder, dage
20%IT (2)
80%i Europa (8)
0%remote
20%med løn
Størrelsessignal: 46 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1694 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet9 · 90%
Hybrid1 · 10%
Erfaringsniveau
Mellemniveau3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%
Rolle
Drift og administration3 · 30%
HR og rekruttering2 · 20%
Økonomi og jura2 · 20%
Data og machine learning1 · 10%
Softwareudvikling (generelt)1 · 10%
Videnskab og forskning1 · 10%
Lande
Holland8
USA2
Byer
Amsterdam8
New York City2
Job de seneste 30 dage
Core Data Engineer
for 21 t sidenData og machine learningPythonSQL
Executive Assistant
for 2 dage sidenHybridSeniorDrift og administration
Property & Facilities Manager (Part-Time)
for 3 dage sidenDrift og administration
AI Engineering Manager
for 7 dage sidenStaffSoftwareudvikling (generelt)
HR & Recruitment Coordinator
for 10 dage sidenUSD 80K–95K / årMellemniveauHR og rekruttering
Digital Assets Trader
for 10 dage sidenMellemniveauØkonomi og jura
HR Generalist
for 11 dage sidenSeniorHR og rekruttering
PhD Graduate Quantitative Researcher
for 14 dage sidenJuniorVidenskab og forskning
Summer Trading Internship
for 16 dage sidenJuniorØkonomi og jura
Corporate Receptionist
for 18 dage sidenUSD 36–37 / timeMellemniveauDrift og administration
Datas aktualitet
71 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:20 UTC, indhold 350792 bytes.