RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Path Construction

7 ledige stillingerUSA

Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 7 stillinger

Håndværk, byggeri og produktion38%
HR og rekruttering25%
Data og machine learning12%
Drift og administration12%
Restaurant, hotel og rengøring12%
8job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
88ledige på jobsiden, uanset alder
662medianalder, dage
12%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
75%med løn

Størrelsessignal: 88 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1548 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
011
021
030
043
055
062
073
080
091
108

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet8 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau6 · 75%
Junior2 · 25%

Rolle

Håndværk, byggeri og produktion3 · 38%
HR og rekruttering2 · 25%
Restaurant, hotel og rengøring1 · 12%
Data og machine learning1 · 12%
Drift og administration1 · 12%

Lande

USA8

Byer

Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1

Job de seneste 30 dage

Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 55K–75K / årMellemniveauHR og rekruttering
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Durham, North Carolina, United Statesoriginal ↗
MellemniveauRestaurant, hotel og rengøring

HR Coordinator

for 3 dage siden
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 55K–75K / årMellemniveauHR og rekruttering

AI Engineer

for 3 dage siden
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Chicago, Illinois, United States | Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 100K–130K / årMellemniveauData og machine learningC#JavaScriptPython
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Charlotte, North Carolina, United Statesoriginal ↗
USD 18 / timeJuniorHåndværk, byggeri og produktion
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Tampa, Florida, United Statesoriginal ↗
USD 18 / timeJuniorHåndværk, byggeri og produktion
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 80K–120K / månedMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Path Construction·Ejendomme, byggeri og proptech·Tampa, Florida, United Statesoriginal ↗
MellemniveauDrift og administration

Datas aktualitet

37 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:22 UTC, indhold 391648 bytes.