Path Construction
7 ledige stillingerUSA
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 7 stillinger
Håndværk, byggeri og produktion38%
HR og rekruttering25%
Data og machine learning12%
Drift og administration12%
Restaurant, hotel og rengøring12%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 7 stillinger i søgningen
8job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
88ledige på jobsiden, uanset alder
662medianalder, dage
12%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
75%med løn
Størrelsessignal: 88 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1548 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet8 · 100%
Erfaringsniveau
Mellemniveau6 · 75%
Junior2 · 25%
Rolle
Håndværk, byggeri og produktion3 · 38%
HR og rekruttering2 · 25%
Restaurant, hotel og rengøring1 · 12%
Data og machine learning1 · 12%
Drift og administration1 · 12%
Lande
USA8
Byer
Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1
Job de seneste 30 dage
Talent Acquisition Coordinator
for 3 dage sidenUSD 55K–75K / årMellemniveauHR og rekruttering
Superintendent - Construction - Hotel & Hospitality
for 3 dage sidenMellemniveauRestaurant, hotel og rengøring
HR Coordinator
for 3 dage sidenUSD 55K–75K / årMellemniveauHR og rekruttering
AI Engineer
for 3 dage sidenUSD 100K–130K / årMellemniveauData og machine learningC#JavaScriptPython
Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
for 8 dage sidenUSD 18 / timeJuniorHåndværk, byggeri og produktion
Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
for 22 dage sidenUSD 18 / timeJuniorHåndværk, byggeri og produktion
Superintendent - Construction (3rd Shift)
for 23 dage sidenUSD 80K–120K / månedMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Project Administrator - Construction
for 23 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Datas aktualitet
37 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:22 UTC, indhold 391648 bytes.