Freeform
9 ledige stillingerUSA
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 33 % af 9 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik44%
IT-support og drift22%
Softwareudvikling (generelt)11%
Direktion og ledelse11%
Andet11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-05)
78ledige på jobsiden, uanset alder
80medianalder, dage
33%IT (3)
0%i Europa (0)
0%remote
89%med løn
Størrelsessignal: 78 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 347 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet9 · 100%
Erfaringsniveau
Junior6 · 67%
Staff2 · 22%
Senior1 · 11%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik4 · 44%
IT-support og drift2 · 22%
Direktion og ledelse1 · 11%
Softwareudvikling (generelt)1 · 11%
Lande
USA9
Byer
Los Angeles9
Job de seneste 30 dage
Head of IT
for 2 dage sidenPå stedetStaffIT-support og drift
Senior IT Systems Engineer
for 2 dage sidenUSD 160K–215K / årPå stedetSeniorIT-support og driftBashPythonSQL
Head of Turbomachinery Technology
for 8 dage sidenUSD 200K–300K / årPå stedetStaffDirektion og ledelse
FPGA Engineer (New Grad Summer 2027)
for 16 dage sidenUSD 125K–150K / årPå stedetJuniorSoftwareudvikling (generelt)CC++
Additive Engineering Intern (Spring 2027)
for 18 dage sidenUSD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Manufacturing Engineering Intern (Spring 2027)
for 18 dage sidenUSD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Process Engineering Intern (Spring 2027)
for 18 dage sidenUSD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Manufacturing Engineering Intern, CNC Machining (Summer 2027)
for 24 dage sidenUSD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Materials Lab, General Helper (1st Shift)
for 28 dage sidenUSD 20 / timePå stedetJunior
Datas aktualitet
97 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:12 UTC, indhold 1645255 bytes.