RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbage

Freeform

9 ledige stillingerUSA

Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 33 % af 9 stillinger

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik44%
IT-support og drift22%
Softwareudvikling (generelt)11%
Direktion og ledelse11%
Andet11%
9job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-05)
78ledige på jobsiden, uanset alder
80medianalder, dage
33%IT (3)
0%i Europa (0)
0%remote
89%med løn

Størrelsessignal: 78 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 347 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

111
120
010
020
037
0422
051
064
072
0829
095
107

Arbejdssted

På stedet9 · 100%

Erfaringsniveau

Junior6 · 67%
Staff2 · 22%
Senior1 · 11%

Rolle

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik4 · 44%
IT-support og drift2 · 22%
Direktion og ledelse1 · 11%
Softwareudvikling (generelt)1 · 11%

Lande

USA9

Byer

Los Angeles9

Job de seneste 30 dage

Head of IT

for 2 dage siden
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
På stedetStaffIT-support og drift
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 160K–215K / årPå stedetSeniorIT-support og driftBashPythonSQL
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CAoriginal ↗
USD 200K–300K / årPå stedetStaffDirektion og ledelse
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 125K–150K / årPå stedetJuniorSoftwareudvikling (generelt)CC++
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 30 / timePå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Freeform·Produktion og hardware·Los Angeles, CA (On-site)original ↗
USD 20 / timePå stedetJunior

Datas aktualitet

97 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:12 UTC, indhold 1645255 bytes.