Winthrop Technologies
54 ledige stillingerIrlandSverigeFinland
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 7 % af 54 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik37%
Direktion og ledelse16%
Håndværk, byggeri og produktion10%
Vagt og sikkerhed9%
Drift og administration6%
QA og test4%
Projekt- og programledelse4%
Andet9%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 54 stillinger i søgningen
67job, seneste 30 dage
20nye, seneste 7 dage
54forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
9udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
239ledige på jobsiden, uanset alder
87medianalder, dage
6%IT (4)
100%i Europa (67)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 239 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 724 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet66 · 99%
På stedet1 · 1%
Erfaringsniveau
Mellemniveau46 · 69%
Senior19 · 28%
Junior2 · 3%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik25 · 37%
Direktion og ledelse11 · 16%
Håndværk, byggeri og produktion7 · 10%
Vagt og sikkerhed6 · 9%
Drift og administration4 · 6%
Projekt- og programledelse3 · 4%
QA og test3 · 4%
IT-support og drift1 · 1%
Lande
Irland20
Sverige12
Finland11
Holland7
Storbritannien7
Italien5
Tyskland3
Portugal3
Byer
Dublin18
Amsterdam7
Blyth7
Eskilstuna7
Helsinki5
Gävle4
Frankfurt am Main3
Vaasa3
Job de seneste 30 dage
Mechanical Lead x 2 - Milan
for 1 dag sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Electrical Lead x 2 - Milan
for 1 dag sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
CSA Lead x 2 - Milan
for 1 dag sidenSenior
Project Lead
for 1 dag sidenSeniorProjekt- og programledelse
SAP Manager
for 2 dage sidenMellemniveauIT-support og drift
CSA Supervisor - AMS 1246
for 2 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Mechanical Commissioning Engineer
for 3 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Electrical Commissioning Engineer
for 3 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Digital Transformation Manager | Estimating & Pre-Construction
for 3 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
CSA Engineer
for 3 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
CSA Construction Manager
for 3 dage sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
EHS Lead - AMS 1246
for 3 dage sidenSeniorVagt og sikkerhed
OFCI Package Manager
for 3 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Electrical Commissioning Engineer
for 3 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Commissioning Manager
for 3 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
CSA Construction Manager - Bertonico
for 4 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
BIM Coordinator - Finland Kirkkonummi
for 4 dage sidenPå stedetMellemniveau
BIM Coordinator - Finland
for 4 dage sidenMellemniveau
Senior Quantity Surveyor
for 4 dage sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Electrical QA/QC Engineer
for 4 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
QA/QC M&E Engineer
for 8 dage sidenMellemniveauQA og test
Engerry Marshall
for 8 dage sidenMellemniveau
Authorised Person
for 8 dage sidenMellemniveau
Senior Mechanical Engineer
for 9 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Regional Commissioning Manager
for 9 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Mechanical Package Manager
for 9 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Mechanical Construction Manager
for 9 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Electrical Package Manager
for 9 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Electrical Construction Manager
for 9 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
EHS Advisor AMS 1223
for 9 dage sidenMellemniveauVagt og sikkerhed
EHS Advisor
for 9 dage sidenMellemniveauVagt og sikkerhed
Commissioning Manager - AMS 1246
for 9 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Regional EHS Manager
for 11 dage sidenMellemniveauVagt og sikkerhed
EHS Manager
for 11 dage sidenMellemniveauVagt og sikkerhed
EHS Lead
for 11 dage sidenSeniorVagt og sikkerhed
Senior Electrical Commissioning Engineer
for 12 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Project Lead
for 12 dage sidenSeniorProjekt- og programledelse
MEP Lead
for 12 dage sidenSenior
Mechanical Commissioning Engineer
for 12 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
General Commissioning Manager
for 12 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Electrical Commissioning Engineer
for 12 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Commissioning Administrator
for 12 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Campus MV Commissioning Manager
for 12 dage sidenSeniorDirektion og ledelse
Senior CSA Estimator
for 14 dage sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Graduate Quantity Surveyor
for 15 dage sidenJuniorHåndværk, byggeri og produktion
Electrical Engineer
for 15 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Mechanical Engineer
for 16 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Electrical Engineer
for 16 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Logistics Supervisor
for 16 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Commissioning Manager
for 16 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Datas aktualitet
523 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 14:27 UTC, indhold 1052853 bytes.