Honor
3 ledige stillinger100 % remote
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 3 stillinger
Strategi, rådgivning og analyse67%
Direktion og ledelse33%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 3 stillinger i søgningen
3job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
3forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
15ledige på jobsiden, uanset alder
51medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
67%med løn
Størrelsessignal: 15 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 324 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote3 · 100%
Erfaringsniveau
Senior1 · 33%
Staff1 · 33%
Rolle
Strategi, rådgivning og analyse2 · 67%
Direktion og ledelse1 · 33%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Senior Care Solutions Specialist
for 18 t sidenUSD 24,2–28,85 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Care Solutions Consultant
for 1 dag sidenUSD 19,9–22,1 / timeRemoteStrategi, rådgivning og analyse
Director of Safety
for 3 dage sidenRemoteStaffDirektion og ledelse
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:17 UTC, indhold 186811 bytes.