RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tilbage

Honor

3 ledige stillinger100 % remote

Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 3 stillinger

Strategi, rådgivning og analyse67%
Direktion og ledelse33%
3job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
3forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
15ledige på jobsiden, uanset alder
51medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
67%med løn

Størrelsessignal: 15 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 324 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
121
011
020
030
041
050
061
072
081
095
103

Arbejdssted

Remote3 · 100%

Erfaringsniveau

Senior1 · 33%
Staff1 · 33%

Rolle

Strategi, rådgivning og analyse2 · 67%
Direktion og ledelse1 · 33%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Honor·Ejendomme, byggeri og proptech·Remote Positionoriginal ↗
USD 24,2–28,85 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Honor·Ejendomme, byggeri og proptech·Remote Positionoriginal ↗
USD 19,9–22,1 / timeRemoteStrategi, rådgivning og analyse

Director of Safety

for 3 dage siden
Honor·Ejendomme, byggeri og proptech·Remote Positionoriginal ↗
RemoteStaffDirektion og ledelse

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:17 UTC, indhold 186811 bytes.