RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← tilbage

Knock

5 ledige stillinger100 % remote

Fintech og betalingerIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 5 stillinger

Drift og administration60%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Andet20%
5job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
5forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
8ledige på jobsiden, uanset alder
14medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
80%med løn

Størrelsessignal: 8 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 54 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
092
105

Arbejdssted

Remote5 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau2 · 40%
Junior2 · 40%

Rolle

Drift og administration3 · 60%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 20%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 86,5K–114K / årRemoteStrategi, rådgivning og analyse
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 70K–75K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 61K–66K / årRemoteMellemniveau
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 51K–56K / årRemoteJuniorDrift og administration

Loan Assistant - Remote

for 14 dage siden
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
RemoteJuniorDrift og administration

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:19 UTC, indhold 133225 bytes.