Knock
5 ledige stillinger100 % remote
Fintech og betalingerIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 5 stillinger
Drift og administration60%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Andet20%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 5 stillinger i søgningen
5job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
5forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-09)
8ledige på jobsiden, uanset alder
14medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
80%med løn
Størrelsessignal: 8 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 54 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote5 · 100%
Erfaringsniveau
Mellemniveau2 · 40%
Junior2 · 40%
Rolle
Drift og administration3 · 60%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 20%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Business Analyst - REMOTE
for 12 t sidenUSD 86,5K–114K / årRemoteStrategi, rådgivning og analyse
Lending Operations Specialist - Remote
for 10 dage sidenUSD 70K–75K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Mortgage Closer/Funder - Remote
for 14 dage sidenUSD 61K–66K / årRemoteMellemniveau
Loan Officer Assistant - Remote
for 14 dage sidenUSD 51K–56K / årRemoteJuniorDrift og administration
Loan Assistant - Remote
for 14 dage sidenRemoteJuniorDrift og administration
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:19 UTC, indhold 133225 bytes.