Kodiak Solutions
10 ledige stillinger80 % remote
Health techSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 40 % af 10 stillinger
Data og machine learning20%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Salg10%
DevOps / SRE / platform / cloud10%
Sundhed10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Projekt- og programledelse10%
Andet10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
17ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
40%IT (4)
0%i Europa (0)
80%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 17 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 85 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote8 · 80%
Hybrid2 · 20%
Erfaringsniveau
Senior6 · 60%
Mellemniveau3 · 30%
Rolle
Data og machine learning2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 20%
Softwareudvikling (generelt)1 · 10%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 10%
Projekt- og programledelse1 · 10%
Sundhed1 · 10%
Salg1 · 10%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Senior Software Engineer 2
for 17 t sidenRemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)C#JavaScript
Data Analyst
for 3 dage sidenHybridMellemniveauData og machine learningSQL
Cloud and Devops Security Engineer
for 4 dage sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudPython
CRM Sr. Associate - Project Manager
for 4 dage sidenRemoteSeniorProjekt- og programledelse
DRG Validator
for 7 dage sidenRemote
Senior Data Analyst
for 8 dage sidenRemoteSeniorData og machine learningSQL
Clinical Rev Cycle, Sr. Associate (PB)
for 8 dage sidenRemoteSeniorSundhed
Sr. Support Analyst
for 16 dage sidenRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Sales Development Coordinator
for 22 dage sidenHybridMellemniveauSalg
Revenue Cycle Consultant, Procedural
for 24 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Datas aktualitet
149 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, indhold 122728 bytes.