RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
This page is available in English.Switch×

← tilbage

Kodiak Solutions

10 ledige stillinger80 % remote

Health techSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 40 % af 10 stillinger

Data og machine learning20%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Salg10%
DevOps / SRE / platform / cloud10%
Sundhed10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Projekt- og programledelse10%
Andet10%
10job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
17ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
40%IT (4)
0%i Europa (0)
80%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 17 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 85 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
095
109

Arbejdssted

Remote8 · 80%
Hybrid2 · 20%

Erfaringsniveau

Senior6 · 60%
Mellemniveau3 · 30%

Rolle

Data og machine learning2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 20%
Softwareudvikling (generelt)1 · 10%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 10%
Projekt- og programledelse1 · 10%
Sundhed1 · 10%
Salg1 · 10%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)C#JavaScript

Data Analyst

for 3 dage siden
Kodiak Solutions·Health tech·Hybridoriginal ↗
HybridMellemniveauData og machine learningSQL
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudPython
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProjekt- og programledelse

DRG Validator

for 7 dage siden
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
Remote

Senior Data Analyst

for 8 dage siden
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorData og machine learningSQL
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorSundhed

Sr. Support Analyst

for 16 dage siden
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Kodiak Solutions·Health tech·Hybridoriginal ↗
HybridMellemniveauSalg
Kodiak Solutions·Health tech·Remoteoriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse

Datas aktualitet

149 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, indhold 122728 bytes.