Monzo
21 ledige stillinger76 % remoteStorbritannienSpanienIrland
Luft- og rumfart og forsvarIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 21 stillinger
Økonomi og jura19%
Produkt og design14%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Direktion og ledelse14%
Salg10%
Data og machine learning10%
Marketing og kommunikation10%
Kreativ, medier og tekst5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 21 stillinger i søgningen
21job, seneste 30 dage
9nye, seneste 7 dage
21forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
72ledige på jobsiden, uanset alder
81medianalder, dage
14%IT (3)
100%i Europa (21)
76%remote
81%med løn
Størrelsessignal: 72 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1274 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote16 · 76%
Hybrid3 · 14%
Arbejdssted ikke angivet2 · 10%
Erfaringsniveau
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Rolle
Økonomi og jura4 · 19%
Produkt og design3 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Direktion og ledelse3 · 14%
Salg2 · 10%
Marketing og kommunikation2 · 10%
Data og machine learning2 · 10%
Kreativ, medier og tekst1 · 5%
Lande
Storbritannien19
Spanien3
Irland1
Byer
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Job de seneste 30 dage
Lead Product Manager, Growth
for 17 t sidenGBP 120K–140K / årRemoteSeniorProdukt og design
Product Manager, Finance
for 18 t sidenGBP 80K–125K / årRemotekun StorbritannienProdukt og design
Senior Product Manager, Web Growth
for 19 t sidenGBP 100K–125K / årRemoteSeniorProdukt og design
Vulnerable Customer Advisor
for 1 dag sidenGBP 26,2K–30,6K / årRemotekun StorbritannienStrategi, rådgivning og analyse
Senior Writer, Borrowing
for 1 dag sidenGBP 68K–88K / årRemotekun StorbritannienSeniorKreativ, medier og tekst
Prudential Risk Manager
for 2 dage sidenGBP 64K–80K / årRemotekun StorbritannienØkonomi og jura
Strategy & Commercial Manager
for 2 dage sidenEUR 75K–95K / årHybridSalg
GBP 95K–115K / årRemotekun StorbritannienSeniorMarketing og kommunikation
Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
for 4 dage sidenGBP 42,5K–55,5K / årRemotekun StorbritannienSeniorMarketing og kommunikation
Model Validation Senior Manager
for 7 dage sidenGBP 85K–105K / årRemotekun StorbritannienStaffDirektion og ledelse
Sales Account Executive
for 8 dage sidenRemoteSalg
Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
for 10 dage sidenGBP 38,3K–49K / årRemotekun StorbritannienStaffØkonomi og juraSpansk påkrævet
Credit Risk Manager
for 15 dage sidenEUR 93,5K–114K / årHybridØkonomi og jura
Senior Service Analyst, Workforce Management
for 16 dage sidenGBP 40,4K–51,0K / årRemotekun StorbritannienSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Data Director, EU
for 16 dage sidenGBP 150,9K–204,1K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Regulatory Reporting Analyst
for 17 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Controls Product Senior Manager
for 21 dage sidenGBP 85K–115K / årRemotekun StorbritannienStaffDirektion og ledelse
Staff Data Scientist
for 23 dage sidenGBP 124,4K–165K / årRemoteStaffData og machine learningPythonSQL
Credit Risk Oversight Manager
for 25 dage sidenGBP 79,9K–95K / årRemotekun StorbritannienØkonomi og jura
Associate Data Scientist - Intern
for 25 dage sidenHybridJuniorData og machine learningPythonSQL
Associate Software Engineer - Intern
for 25 dage sidenJuniorSoftwareudvikling (generelt)KotlinSwift
Datas aktualitet
155 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:20 UTC, indhold 1005343 bytes.