OLIVER - APAC
27 ledige stillinger10 % remoteIndienVietnamFilippinerne
Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 4 % af 27 stillinger
Marketing og kommunikation32%
Salg19%
Kreativ, medier og tekst19%
Produkt og design10%
IT-support og drift3%
Økonomi og jura3%
Projekt- og programledelse3%
Andet3%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 27 stillinger i søgningen
31job, seneste 30 dage
12nye, seneste 7 dage
27forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
9udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
49ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
3%IT (1)
0%i Europa (0)
10%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 49 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 239 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet19 · 61%
Hybrid9 · 29%
Remote3 · 10%
Erfaringsniveau
Senior17 · 55%
Mellemniveau10 · 32%
Staff3 · 10%
Rolle
Marketing og kommunikation10 · 32%
Salg6 · 19%
Kreativ, medier og tekst6 · 19%
Produkt og design3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 3%
Økonomi og jura1 · 3%
IT-support og drift1 · 3%
Projekt- og programledelse1 · 3%
Lande
Indien19
Vietnam4
Filippinerne2
Kina2
Malaysia1
Singapore1
Thailand1
Indonesien1
Byer
Mumbai19
Ho Chi Minh City4
Manila2
Kuala Lumpur1
Bangkok1
Jakarta1
Job de seneste 30 dage
SEO Lead
for 21 t sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Senior Account Executive
for 21 t sidenHybridSeniorSalg
Senior Art Director
for 22 t sidenPå stedetStaffKreativ, medier og tekst
Motion Graphic Designer
for 1 dag sidenPå stedetMellemniveauProdukt og design
Senior Designer
for 1 dag sidenPå stedetSeniorKreativ, medier og tekst
Senior Influencer Manager
for 1 dag sidenPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Beauty Editor / Content Strategist (Brand Lead)
for 1 dag sidenPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Brand Lead
for 1 dag sidenPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Brand Lead
for 1 dag sidenPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
GenAI Strategist
for 3 dage sidenHybridMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Lead, Master Brand Social – YouTube India (via Oliver)
for 3 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Accountant
for 3 dage sidenPå stedetMellemniveauØkonomi og jura
Senior Account Manager
for 7 dage sidenHybridSeniorSalg
Senior IT Manager
for 7 dage sidenPå stedetSeniorIT-support og drift
Integrated Designer
for 7 dage sidenHybridMellemniveauKreativ, medier og tekst
Regional Digital Project Manager
for 8 dage sidenHybridSeniorProjekt- og programledelse
Account Director
for 15 dage sidenHybridStaffSalg
Account Executive
for 15 dage sidenHybridSalg
Social Content Writer (Brand Journalist)
for 15 dage sidenHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
GenAI Account Executive
for 15 dage sidenPå stedetMellemniveauSalg
Gen AI Senior Motion Creator
for 17 dage sidenPå stedetSenior
Senior Account Manager/Project Manager
for 19 dage sidenHybridSeniorSalg
Brand Lead
for 24 dage sidenPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Social Media Manager
for 24 dage sidenPå stedetMellemniveauMarketing og kommunikation
Copywriter
for 24 dage sidenPå stedetMellemniveauKreativ, medier og tekst
Motion Graphic Designer
for 24 dage sidenPå stedetMellemniveauProdukt og design
Graphic Designer
for 24 dage sidenPå stedetMellemniveauProdukt og design
Senior Designer
for 24 dage sidenPå stedetSeniorKreativ, medier og tekst
Senior Influencer Marketing Manager
for 24 dage sidenPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Associate Creative Director (Art)
for 25 dage sidenPå stedetStaffKreativ, medier og tekst
New Business Manager
for 29 dage sidenRemoteSeniorDirektion og ledelse
Datas aktualitet
128 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:42 UTC, indhold 1369899 bytes.