RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← tilbage

Power Digital

26 ledige stillinger100 % remoteColombiaNicaraguaArgentina

AI og dataIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 15 % af 26 stillinger

Marketing og kommunikation27%
IT-support og drift14%
Direktion og ledelse14%
Strategi, rådgivning og analyse13%
Drift og administration11%
Kreativ, medier og tekst10%
Customer success og support8%
Salg2%
63job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
26forskellige stillinger (2.4 opslag hver)
31udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
243ledige på jobsiden, uanset alder
61medianalder, dage
16%IT (10)
5%i Europa (3)
100%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 243 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 974 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
122
018
023
031
042
057
0615
0726
0882
0917
1060

Arbejdssted

Remote63 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Topledelse (C-level)7 · 11%
Staff3 · 5%

Rolle

Marketing og kommunikation17 · 27%
Direktion og ledelse9 · 14%
IT-support og drift9 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse8 · 13%
Drift og administration7 · 11%
Kreativ, medier og tekst6 · 10%
Customer success og support5 · 8%
Salg1 · 2%

Lande

Colombia21
Nicaragua15
Argentina14
Mexico13
Brasilien13
Ecuador12
Costa Rica10
Chile10

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteJuniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteJuniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - United Statesoriginal ↗
Remotekun USAStaffDirektion og ledelse
Power Digital·AI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·AI og data·Remote - United Statesoriginal ↗
Remotekun USAMellemniveauMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Power Digital·AI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Power Digital·AI og data·Remote - Costa Ricaoriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Power Digital·AI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Power Digital·AI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Power Digital·AI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Costa Ricaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Data Operations Lead, B2B

for 14 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration

Account Manager, CRO

for 15 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMellemniveauSalg

Data Access Manager

for 16 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Hondurasoriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Data Access Manager

for 16 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Data Access Manager

for 16 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Data Access Manager

for 16 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Data Access Manager

for 16 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Data Access Manager

for 16 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Creative Strategist, B2B

for 17 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Costa Ricaoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Chileoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dage siden
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst
Power Digital·AI og data·Remote - United Statesoriginal ↗
Remotekun USAStaffDirektion og ledelse
Power Digital·AI og data·Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Peruoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Colombia; Remote - Mexico; Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaragua; Remote - Peruoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteSeniorCustomer success og support
Power Digital·AI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorCustomer success og support
Power Digital·AI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Canada; Remote - Chile; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaragua; Remote - Peru; Remote - United Kingdomoriginal ↗
RemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Power Digital·AI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·AI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·AI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·AI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMellemniveauCustomer success og support
Power Digital·AI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteMellemniveauCustomer success og support

se alle 63 job →

Datas aktualitet

136 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:18 UTC, indhold 3113644 bytes.