Power Digital
26 ledige stillinger100 % remoteColombiaNicaraguaArgentina
AI og dataIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 15 % af 26 stillinger
Marketing og kommunikation27%
IT-support og drift14%
Direktion og ledelse14%
Strategi, rådgivning og analyse13%
Drift og administration11%
Kreativ, medier og tekst10%
Customer success og support8%
Salg2%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 26 stillinger i søgningen
63job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
26forskellige stillinger (2.4 opslag hver)
31udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
243ledige på jobsiden, uanset alder
61medianalder, dage
16%IT (10)
5%i Europa (3)
100%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 243 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 974 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote63 · 100%
Erfaringsniveau
Mellemniveau16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Topledelse (C-level)7 · 11%
Staff3 · 5%
Rolle
Marketing og kommunikation17 · 27%
Direktion og ledelse9 · 14%
IT-support og drift9 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse8 · 13%
Drift og administration7 · 11%
Kreativ, medier og tekst6 · 10%
Customer success og support5 · 8%
Salg1 · 2%
Lande
Colombia21
Nicaragua15
Argentina14
Mexico13
Brasilien13
Ecuador12
Costa Rica10
Chile10
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Digital Marketing Intern
for 16 t sidenRemoteJuniorMarketing og kommunikation
Digital Marketing Intern
for 16 t sidenRemoteJuniorMarketing og kommunikation
Group Director, Consumer Services
for 17 t sidenRemotekun USAStaffDirektion og ledelse
Associate Audience Analyst
for 23 t sidenRemoteJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Paid Media Strategist, Fashion
for 9 dage sidenRemotekun USAMellemniveauMarketing og kommunikation
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)IT-support og drift
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Data Operations Lead, B2B
for 14 dage sidenRemoteSeniorDrift og administration
Account Manager, CRO
for 15 dage sidenRemoteMellemniveauSalg
Data Access Manager
for 16 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Data Access Manager
for 16 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Data Access Manager
for 16 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Data Access Manager
for 16 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Data Access Manager
for 16 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Data Access Manager
for 16 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Creative Strategist, B2B
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Director, Events & Experiences
for 17 dage sidenRemotekun USAStaffDirektion og ledelse
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Paid Media Strategist, Fashion
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dage sidenRemoteSeniorMarketing og kommunikation
CPG Senior Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dage sidenRemoteSeniorCustomer success og support
CPG Senior Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dage sidenRemoteSeniorCustomer success og support
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauCustomer success og support
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauCustomer success og support
Datas aktualitet
136 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:18 UTC, indhold 3113644 bytes.