RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← tilbage

Reactivate

3 ledige stillinger100 % remote

Energi og klimaIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 3 stillinger

Strategi, rådgivning og analyse67%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik33%
3job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
3forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
5ledige på jobsiden, uanset alder
11medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 5 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 709 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
090
103

Arbejdssted

Remote3 · 100%

Erfaringsniveau

Senior2 · 67%

Rolle

Strategi, rådgivning og analyse2 · 67%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik1 · 33%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Reactivate·Energi og klima·Remoteoriginal ↗
USD 70–80 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Reactivate·Energi og klima·Remoteoriginal ↗
USD 90K–120K / årRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Project Engineer

for 11 dage siden
Reactivate·Energi og klima·Remoteoriginal ↗
USD 115K–130K / årRemoteIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:20 UTC, indhold 109231 bytes.