RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← tilbage

Recorded Future

16 ledige stillingerUSASingaporeStorbritannien

CybersikkerhedIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 16 stillinger

Salg44%
Økonomi og jura17%
Softwareudvikling (generelt)17%
Marketing og kommunikation11%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Andet6%
18job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
16forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
7udgivet på den travleste dag (2026-10-02)
47ledige på jobsiden, uanset alder
52medianalder, dage
17%IT (3)
22%i Europa (4)
0%remote
56%med løn

Størrelsessignal: 47 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 353 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

111
120
010
023
031
042
055
061
072
088
096
1018

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet9 · 50%
Hybrid9 · 50%

Erfaringsniveau

Senior5 · 28%
Mellemniveau4 · 22%
Staff3 · 17%
Junior2 · 11%

Rolle

Salg8 · 44%
Softwareudvikling (generelt)3 · 17%
Økonomi og jura3 · 17%
Marketing og kommunikation2 · 11%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%

Lande

USA10
Singapore3
Storbritannien3
De Forenede Arabiske Emirater1
Sverige1

Byer

Boston5
Washington3
London3
Dubai1
Gothenburg1

Job de seneste 30 dage

Recorded Future·Cybersikkerhed·Washington, DCoriginal ↗
USD 143K–200,5K / årSeniorSalg
Recorded Future·Cybersikkerhed·Dubai, UAEoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation
Recorded Future·Cybersikkerhed·Singaporeoriginal ↗
HybridSalg
Recorded Future·Cybersikkerhed·Boston, MAoriginal ↗
USD 92K–137,5K / årHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
Recorded Future·Cybersikkerhed·Washington, DCoriginal ↗
USD 127,5K–191,5K / årHybridMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Recorded Future·Cybersikkerhed·Boston, MAoriginal ↗
USD 127,5K–191,5K / årHybridMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Recorded Future·Cybersikkerhed·Texasoriginal ↗
USD 143K–200,5K / årSeniorSalg
Recorded Future·Cybersikkerhed·Boston, MAoriginal ↗
USD 92K–137,5K / årHybridStaffØkonomi og jura
Recorded Future·Cybersikkerhed·Washington, D.C.original ↗
USD 123K–184K / årStaffSalg
Recorded Future·Cybersikkerhed·Texasoriginal ↗
USD 74,5K–112K / årStaffSalg
Recorded Future·Cybersikkerhed·Boston, MAoriginal ↗
USD 108–162K / årHybridØkonomi og jura
Recorded Future·Cybersikkerhed·London, England, UKoriginal ↗
Salg

In-House Counsel

for 21 dage siden
Recorded Future·Cybersikkerhed·London, England, UKoriginal ↗
HybridJuniorØkonomi og jura

Lead Software Engineer

for 21 dage siden
Recorded Future·Cybersikkerhed·Gothenburg, Swedenoriginal ↗
SeniorSoftwareudvikling (generelt)C#C++Java
Recorded Future·Cybersikkerhed·London, England, UKoriginal ↗
HybridStrategi, rådgivning og analyse
Recorded Future·Cybersikkerhed·Singaporeoriginal ↗
Senior
Recorded Future·Cybersikkerhed·Singaporeoriginal ↗
MellemniveauSalg
Recorded Future·Cybersikkerhed·Boston, MAoriginal ↗
USD 78K–107,2K / årHybridJuniorSalg

Datas aktualitet

142 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:14 UTC, indhold 606910 bytes.