RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 5 min siden
Dansk
Log ind
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← tilbage

TransferGo

6 ledige stillingerLitauenPolen

Fintech og betalingerSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 0 % af 6 stillinger

Marketing og kommunikation60%
Økonomi og jura20%
Drift og administration10%
Direktion og ledelse10%
10job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1.7 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
10ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
0%IT (0)
100%i Europa (10)
0%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 10 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 28 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
109

Arbejdssted

Hybrid10 · 100%

Erfaringsniveau

Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Topledelse (C-level)1 · 10%
Mellemniveau1 · 10%

Rolle

Marketing og kommunikation6 · 60%
Økonomi og jura2 · 20%
Direktion og ledelse1 · 10%
Drift og administration1 · 10%

Lande

Litauen6
Polen4

Byer

Vilnius6
Warsaw2
Kraków2

Job de seneste 30 dage

TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 1.370–1.710 / månedHybridJuniorØkonomi og jura

CRM Manager

for 1 dag siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3.030–4.500 / månedHybridMarketing og kommunikation

CRM Manager

for 1 dag siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Warsaw, Polandoriginal ↗
PLN 11,8K / månedHybridMarketing og kommunikation

CRM Manager

for 1 dag siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Kraków, Polandoriginal ↗
PLN 11,8K / månedHybridMarketing og kommunikation

Chief Commercial Officer

for 17 dage siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 10,7K–16,1K / månedHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse

Executive Team Assistant

for 22 dage siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3.030–4.550 / månedHybridDrift og administration

Organic Growth Lead

for 22 dage siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Warsaw, Polandoriginal ↗
PLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarketing og kommunikation

Organic Growth Lead

for 23 dage siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Kraków, Polandoriginal ↗
PLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarketing og kommunikation

Organic Growth Lead

for 23 dage siden
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3.850–5.770 / månedHybridSeniorMarketing og kommunikation
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 4.300–6.400 / månedHybridMellemniveauØkonomi og jura

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:21 UTC, indhold 123076 bytes.