TransferGo
6 ledige stillingerLitauenPolen
Fintech og betalingerSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 0 % af 6 stillinger
Marketing og kommunikation60%
Økonomi og jura20%
Drift og administration10%
Direktion og ledelse10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 6 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1.7 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
10ledige på jobsiden, uanset alder
22medianalder, dage
0%IT (0)
100%i Europa (10)
0%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 10 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 28 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid10 · 100%
Erfaringsniveau
Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Topledelse (C-level)1 · 10%
Mellemniveau1 · 10%
Rolle
Marketing og kommunikation6 · 60%
Økonomi og jura2 · 20%
Direktion og ledelse1 · 10%
Drift og administration1 · 10%
Lande
Litauen6
Polen4
Byer
Vilnius6
Warsaw2
Kraków2
Job de seneste 30 dage
Junior Finance & Accounting Specialist
for 21 t sidenEUR 1.370–1.710 / månedHybridJuniorØkonomi og jura
CRM Manager
for 1 dag sidenEUR 3.030–4.500 / månedHybridMarketing og kommunikation
CRM Manager
for 1 dag sidenPLN 11,8K / månedHybridMarketing og kommunikation
CRM Manager
for 1 dag sidenPLN 11,8K / månedHybridMarketing og kommunikation
Chief Commercial Officer
for 17 dage sidenEUR 10,7K–16,1K / månedHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Executive Team Assistant
for 22 dage sidenEUR 3.030–4.550 / månedHybridDrift og administration
Organic Growth Lead
for 22 dage sidenPLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarketing og kommunikation
Organic Growth Lead
for 23 dage sidenPLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarketing og kommunikation
Organic Growth Lead
for 23 dage sidenEUR 3.850–5.770 / månedHybridSeniorMarketing og kommunikation
Regulatory Compliance and Reporting Manager
for 28 dage sidenEUR 4.300–6.400 / månedHybridMellemniveauØkonomi og jura
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:21 UTC, indhold 123076 bytes.