RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 7 min siden
Dansk
Log ind
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← tilbage

Unite Us

9 ledige stillinger100 % remoteUSA

Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger

Customer success og support40%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Direktion og ledelse20%
Økonomi og jura10%
Projekt- og programledelse10%
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-09-28)
15ledige på jobsiden, uanset alder
25medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 15 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 60 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
098
106

Arbejdssted

Remote10 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau4 · 40%
Senior4 · 40%
Topledelse (C-level)1 · 10%
Staff1 · 10%

Rolle

Customer success og support4 · 40%
Direktion og ledelse2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 20%
Økonomi og jura1 · 10%
Projekt- og programledelse1 · 10%

Lande

USA10

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 225K–265K / årRemoteTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 75K–85K / årRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 85K–95K / årRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Staff Accountant

for 9 dage siden
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 75K–87,5K / årRemoteMellemniveauØkonomi og jura
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 100K–125K / årRemoteMellemniveauProjekt- og programledelse
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 95K–110K / årRemoteSeniorCustomer success og support
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 120K–130K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 110K–140K / årRemoteSeniorCustomer success og support
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 75K–87,5K / årRemoteMellemniveauCustomer success og support
Unite Us·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·United Statesoriginal ↗
USD 95K–110K / årRemoteSeniorCustomer success og support

Datas aktualitet

91 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:21 UTC, indhold 190445 bytes.