RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 5 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

WITHIN

12 ledige stillinger12 % remoteUSAColombiaMexico

E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 12 stillinger

Direktion og ledelse38%
Marketing og kommunikation21%
Kreativ, medier og tekst17%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Salg8%
Drift og administration4%
24job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
12forskellige stillinger (2 opslag hver)
10udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
82ledige på jobsiden, uanset alder
175medianalder, dage
0%IT (0)
4%i Europa (1)
12%remote
33%med løn

Størrelsessignal: 82 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1151 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

111
120
015
024
030
040
052
064
072
082
098
1024

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet17 · 71%
Hybrid4 · 17%
Remote3 · 12%

Erfaringsniveau

Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Mellemniveau1 · 4%

Rolle

Direktion og ledelse9 · 38%
Marketing og kommunikation5 · 21%
Kreativ, medier og tekst4 · 17%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 12%
Salg2 · 8%
Drift og administration1 · 4%

Lande

USA9
Colombia7
Mexico7
Tyskland1
Storbritannien1

Byer

Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1

Job de seneste 30 dage

WITHIN·E-handel og detailhandel·New York Cityoriginal ↗
Marketing og kommunikation

Operations Associate

for 2 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Bogotá, Bogota D.C., Colombiaoriginal ↗
HybridJuniorDrift og administration

Senior Creative Lead

for 3 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
SeniorKreativ, medier og tekst
WITHIN·E-handel og detailhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 1–95K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Google Ad Senior Manager

for 7 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 1–95K / årStaffDirektion og ledelse

Google Ad Manager

for 7 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 1–95K / årDirektion og ledelse
WITHIN·E-handel og detailhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 62,4K–220K / årHybridStaffDirektion og ledelse
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
RemoteMellemniveauKreativ, medier og tekst
WITHIN·E-handel og detailhandel·Colombiaoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico Cityoriginal ↗
Marketing og kommunikation
WITHIN·E-handel og detailhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
Marketing og kommunikation
WITHIN·E-handel og detailhandel·London, Berlinoriginal ↗
StaffMarketing og kommunikation
WITHIN·E-handel og detailhandel·New York Cityoriginal ↗
USD 63,9K–135K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
WITHIN·E-handel og detailhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse

Google Ad Senior Manager

for 17 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
StaffDirektion og ledelse

Google Ad Senior Manager

for 17 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·New York Cityoriginal ↗
USD 3–120K / årStaffDirektion og ledelse

Google Ad Senior Manager

for 17 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
StaffDirektion og ledelse

Google Ad Manager

for 17 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
Direktion og ledelse

Google Ad Manager

for 17 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·New York Cityoriginal ↗
USD 3–120K / årDirektion og ledelse

Google Ad Manager

for 17 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
Direktion og ledelse

Creative Account Manager

for 18 dage siden
WITHIN·E-handel og detailhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
Salg
WITHIN·E-handel og detailhandel·New York City, New Yorkoriginal ↗
USD 62,4K–110K / årHybridSalg

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:14 UTC, indhold 1297347 bytes.