WITHIN
12 ledige stillinger12 % remoteUSAColombiaMexico
E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 12 stillinger
Direktion og ledelse38%
Marketing og kommunikation21%
Kreativ, medier og tekst17%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Salg8%
Drift og administration4%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 12 stillinger i søgningen
24job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
12forskellige stillinger (2 opslag hver)
10udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
82ledige på jobsiden, uanset alder
175medianalder, dage
0%IT (0)
4%i Europa (1)
12%remote
33%med løn
Størrelsessignal: 82 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1151 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet17 · 71%
Hybrid4 · 17%
Remote3 · 12%
Erfaringsniveau
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Mellemniveau1 · 4%
Rolle
Direktion og ledelse9 · 38%
Marketing og kommunikation5 · 21%
Kreativ, medier og tekst4 · 17%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 12%
Salg2 · 8%
Drift og administration1 · 4%
Lande
USA9
Colombia7
Mexico7
Tyskland1
Storbritannien1
Byer
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Job de seneste 30 dage
Community Manager (Freelancer)
for 1 dag sidenMarketing og kommunikation
Operations Associate
for 2 dage sidenHybridJuniorDrift og administration
Senior Creative Lead
for 3 dage sidenSeniorKreativ, medier og tekst
Senior Programmatic Strategist
for 7 dage sidenUSD 1–95K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Google Ad Senior Manager
for 7 dage sidenUSD 1–95K / årStaffDirektion og ledelse
Google Ad Manager
for 7 dage sidenUSD 1–95K / årDirektion og ledelse
Digital Associate Director
for 7 dage sidenUSD 62,4K–220K / årHybridStaffDirektion og ledelse
Pitch Deck Designer - Freelance
for 7 dage sidenRemoteMellemniveauKreativ, medier og tekst
AI Creative Specialist - Freelance
for 8 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
AI Creative Specialist - Freelance
for 8 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Community Manager (Freelancer)
for 16 dage sidenMarketing og kommunikation
Community Manager (Freelancer)
for 16 dage sidenMarketing og kommunikation
Paid Media Director - Europe
for 17 dage sidenStaffMarketing og kommunikation
Telehealth Paid Media Director
for 17 dage sidenUSD 63,9K–135K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Senior Programmatic Strategist
for 17 dage sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Programmatic Strategist
for 17 dage sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Google Ad Senior Manager
for 17 dage sidenStaffDirektion og ledelse
Google Ad Senior Manager
for 17 dage sidenUSD 3–120K / årStaffDirektion og ledelse
Google Ad Senior Manager
for 17 dage sidenStaffDirektion og ledelse
Google Ad Manager
for 17 dage sidenDirektion og ledelse
Google Ad Manager
for 17 dage sidenUSD 3–120K / årDirektion og ledelse
Google Ad Manager
for 17 dage sidenDirektion og ledelse
Creative Account Manager
for 18 dage sidenSalg
Creative Account Manager - NYC
for 22 dage sidenUSD 62,4K–110K / årHybridSalg
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:14 UTC, indhold 1297347 bytes.