Agility Robotics
29 ledige stillinger14 % remoteUSA
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 17 % af 29 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik24%
Drift og administration17%
Softwareudvikling (generelt)17%
Økonomi og jura10%
Direktion og ledelse7%
Salg3%
Marketing og kommunikation3%
Andet7%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 29 stillinger i søgningen
29job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
29forskellige stillinger (1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-01)
70ledige på jobsiden, uanset alder
52medianalder, dage
17%IT (5)
0%i Europa (0)
14%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 70 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 267 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid16 · 55%
På stedet9 · 31%
Remote4 · 14%
Erfaringsniveau
Senior14 · 48%
Mellemniveau5 · 17%
Staff4 · 14%
Junior1 · 3%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik7 · 24%
Drift og administration5 · 17%
Softwareudvikling (generelt)5 · 17%
Økonomi og jura3 · 10%
Direktion og ledelse2 · 7%
HR og rekruttering1 · 3%
Marketing og kommunikation1 · 3%
Customer success og support1 · 3%
Lande
USA26
Byer
Fremont16
Pittsburgh10
Salem6
Job de seneste 30 dage
Logistics Specialist
for 10 t sidenUSD 80K–104K / årPå stedetMellemniveauDrift og administration
Manager, Accounts Payable
for 2 dage sidenUSD 111K–174K / årHybridStaffØkonomi og jura
Maintenance & Repair Technician
for 2 dage sidenUSD 35–46 / timePå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Payroll Specialist
for 2 dage sidenUSD 58K–91K / årHybridMellemniveauHR og rekruttering
Mechanical Engineer II
for 7 dage sidenUSD 108K–140K / årHybridMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Demand Generation & Campaign Strategy Manager
for 7 dage sidenUSD 123K–192K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Senior Supply Planner - Raw Components
for 8 dage sidenUSD 112K–146K / årPå stedetSeniorDrift og administration
Global Supply Manager - PCBA
for 8 dage sidenUSD 145K–189K / årHybridDirektion og ledelse
Global Supply Manager - Cable Harness
for 8 dage sidenUSD 145K–189K / årHybridDirektion og ledelse
Buyer
for 8 dage sidenUSD 65K–84K / årPå stedetDrift og administration
Buyer II
for 8 dage sidenUSD 81K–105K / årPå stedetMellemniveauDrift og administration
Senior Deployment Specialist
for 9 dage sidenUSD 83K–108K / årRemotekun USASenior
Senior Technical Support Specialist
for 9 dage sidenUSD 88K–114K / årPå stedetSeniorCustomer success og support
Senior Enterprise Applications Developer
for 14 dage sidenUSD 121K–190K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScript
Firmware Manager
for 15 dage sidenUSD 198K–257K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)C++
Senior Robot Test Operations Manager
for 18 dage sidenUSD 136K–176K / årPå stedetSeniorDrift og administration
Director of Engineering, Fleet Applications
for 18 dage sidenUSD 236K–369K / årHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)
Robotics Software Engineer I/II
for 21 dage sidenUSD 114K–148K / årPå stedetMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Manager, FP&A
for 21 dage sidenUSD 118K–185K / årHybridStaffØkonomi og jura
Senior Hardware Reliability Engineer
for 22 dage sidenUSD 170K–221K / årHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Staff Hardware Technical Program Manager
for 22 dage sidenUSD 201K–261K / årHybridSeniorProjekt- og programledelse
AP Associate
for 22 dage sidenUSD 48K–74K / årHybridJunior
Staff Robotics Architect - Electrical Hardware
for 22 dage sidenUSD 217K–281K / årHybridStaffIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Mechanical Drafter
for 22 dage sidenUSD 106K–138K / årHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Strategic Account Manager
for 22 dage sidenUSD 136K–212K / årRemoteSeniorSalg
PCB Layout and Interconnect Engineer
for 23 dage sidenUSD 137K–179K / årRemoteIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior AI Software Engineer, Perception
for 23 dage sidenUSD 197K–307K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)
Data Collection Manager
for 25 dage sidenUSD 168K–219K / årPå stedetSeniorØkonomi og jura
Senior Triage & RCA Engineer
for 29 dage sidenUSD 168K–218K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)PythonSQL
Datas aktualitet
94 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:15 UTC, indhold 1258959 bytes.