RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 5 min siden
Dansk
Log ind
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbage

Agility Robotics

29 ledige stillinger14 % remoteUSA

Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 17 % af 29 stillinger

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik24%
Drift og administration17%
Softwareudvikling (generelt)17%
Økonomi og jura10%
Direktion og ledelse7%
Salg3%
Marketing og kommunikation3%
Andet7%
29job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
29forskellige stillinger (1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-01)
70ledige på jobsiden, uanset alder
52medianalder, dage
17%IT (5)
0%i Europa (0)
14%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 70 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 267 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
011
021
030
042
054
064
077
0815
0911
1025

Arbejdssted

Hybrid16 · 55%
På stedet9 · 31%
Remote4 · 14%

Erfaringsniveau

Senior14 · 48%
Mellemniveau5 · 17%
Staff4 · 14%
Junior1 · 3%

Rolle

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik7 · 24%
Drift og administration5 · 17%
Softwareudvikling (generelt)5 · 17%
Økonomi og jura3 · 10%
Direktion og ledelse2 · 7%
HR og rekruttering1 · 3%
Marketing og kommunikation1 · 3%
Customer success og support1 · 3%

Lande

USA26

Byer

Fremont16
Pittsburgh10
Salem6

Job de seneste 30 dage

Logistics Specialist

for 10 t siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Pittsburgh, PAoriginal ↗
USD 80K–104K / årPå stedetMellemniveauDrift og administration
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CA; Hybrid- Salem, ORoriginal ↗
USD 111K–174K / årHybridStaffØkonomi og jura
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Salem, ORoriginal ↗
USD 35–46 / timePå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Payroll Specialist

for 2 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CA; Hybrid- Pittsburgh, PAoriginal ↗
USD 58K–91K / årHybridMellemniveauHR og rekruttering

Mechanical Engineer II

for 7 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 108K–140K / årHybridMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Agility Robotics·Produktion og hardware·Remoteoriginal ↗
USD 123K–192K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Salem, ORoriginal ↗
USD 112K–146K / årPå stedetSeniorDrift og administration
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 145K–189K / årHybridDirektion og ledelse
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 145K–189K / årHybridDirektion og ledelse

Buyer

for 8 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Salem, ORoriginal ↗
USD 65K–84K / årPå stedetDrift og administration

Buyer II

for 8 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Salem, ORoriginal ↗
USD 81K–105K / årPå stedetMellemniveauDrift og administration
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Pittsburgh, PA; Remoteoriginal ↗
USD 83K–108K / årRemotekun USASenior
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Pittsburgh, PAoriginal ↗
USD 88K–114K / årPå stedetSeniorCustomer success og support
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Any Office (Fremont, CA, Salem, OR, or Pittsburgh, PA); Remoteoriginal ↗
USD 121K–190K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScript

Firmware Manager

for 15 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 198K–257K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)C++
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Pittsburgh, PAoriginal ↗
USD 136K–176K / årPå stedetSeniorDrift og administration
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Any Office (Fremont, CA, Salem, OR, or Pittsburgh, PA)original ↗
USD 236K–369K / årHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Salem, ORoriginal ↗
USD 114K–148K / årPå stedetMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Manager, FP&A

for 21 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Any Office (Fremont, CA, Salem, OR, or Pittsburgh, PA)original ↗
USD 118K–185K / årHybridStaffØkonomi og jura
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 170K–221K / årHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 201K–261K / årHybridSeniorProjekt- og programledelse

AP Associate

for 22 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Pittsburgh, PAoriginal ↗
USD 48K–74K / årHybridJunior
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 217K–281K / årHybridStaffIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Mechanical Drafter

for 22 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 106K–138K / årHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Strategic Account Manager

for 22 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Remoteoriginal ↗
USD 136K–212K / årRemoteSeniorSalg
Agility Robotics·Produktion og hardware·Remoteoriginal ↗
USD 137K–179K / årRemoteIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Any Office (Fremont, CA, Salem, OR, or Pittsburgh, PA)original ↗
USD 197K–307K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)

Data Collection Manager

for 25 dage siden
Agility Robotics·Produktion og hardware·Onsite- Fremont, CAoriginal ↗
USD 168K–219K / årPå stedetSeniorØkonomi og jura
Agility Robotics·Produktion og hardware·Hybrid- Fremont, CAoriginal ↗
USD 168K–218K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)PythonSQL

Datas aktualitet

94 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:15 UTC, indhold 1258959 bytes.