RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← tilbage

Amwins Global Risks

6 ledige stillinger14 % remoteStorbritannien

Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 6 stillinger

Customer success og support57%
Økonomi og jura29%
Marketing og kommunikation14%
7job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
10ledige på jobsiden, uanset alder
16medianalder, dage
0%IT (0)
86%i Europa (6)
14%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 10 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 144 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
081
090
107

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet5 · 71%
Remote1 · 14%
Hybrid1 · 14%

Erfaringsniveau

ingen data

Rolle

Customer success og support4 · 57%
Økonomi og jura2 · 29%
Marketing og kommunikation1 · 14%

Lande

Storbritannien6

Byer

Cheltenham5
London1

Job de seneste 30 dage

Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Remoteoriginal ↗
RemoteØkonomi og jura
Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success og support
Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success og support
Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success og support

Marketing Coordinator

for 16 dage siden
Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
HybridMarketing og kommunikation
Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success og support
Amwins Global Risks·Bank, forsikring og finans·Cheltenhamoriginal ↗
Økonomi og jura

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, indhold 331695 bytes.