Amwins Global Risks
6 ledige stillinger14 % remoteStorbritannien
Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 6 stillinger
Customer success og support57%
Økonomi og jura29%
Marketing og kommunikation14%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 6 stillinger i søgningen
7job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
10ledige på jobsiden, uanset alder
16medianalder, dage
0%IT (0)
86%i Europa (6)
14%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 10 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 144 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet5 · 71%
Remote1 · 14%
Hybrid1 · 14%
Erfaringsniveau
ingen data
Rolle
Customer success og support4 · 57%
Økonomi og jura2 · 29%
Marketing og kommunikation1 · 14%
Lande
Storbritannien6
Byer
Cheltenham5
London1
Job de seneste 30 dage
Development Underwriter
for 22 t sidenRemoteØkonomi og jura
Customer success og support
Client Services Technician - North America Property Claims
for 9 dage sidenCustomer success og support
Client Services Technician - International Claims
for 9 dage sidenCustomer success og support
Marketing Coordinator
for 16 dage sidenHybridMarketing og kommunikation
Client Services Technician - Entry
for 17 dage sidenCustomer success og support
Assistant Treasury Accountant - FTC
for 22 dage sidenØkonomi og jura
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, indhold 331695 bytes.