RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Correlation One

8 ledige stillinger100 % remote

AI og dataIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 8 stillinger

Drift og administration38%
Kreativ, medier og tekst25%
Salg12%
IT-sikkerhed12%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik12%
8job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
20ledige på jobsiden, uanset alder
105medianalder, dage
12%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
12%med løn

Størrelsessignal: 20 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 637 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
043
051
062
072
081
092
107

Arbejdssted

Remote8 · 100%

Erfaringsniveau

Senior3 · 38%
Staff2 · 25%

Rolle

Drift og administration3 · 38%
Kreativ, medier og tekst2 · 25%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik1 · 12%
IT-sikkerhed1 · 12%
Salg1 · 12%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Correlation One·AI og data·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Correlation One·AI og data·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administration
Correlation One·AI og data·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorIT-sikkerhed
Correlation One·AI og data·Remote: MENAoriginal ↗
RemoteStaffDrift og administration
Correlation One·AI og data·Remote: United Statesoriginal ↗
USD 145K–175K / årRemoteStaffSalg

Learning Designer

for 11 dage siden
Correlation One·AI og data·Remote: Latin Americaoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst
Correlation One·AI og data·Remoteoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Operations Analyst

for 23 dage siden
Correlation One·AI og data·Remote: MENAoriginal ↗
RemoteDrift og administration

Datas aktualitet

35 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:11 UTC, indhold 218074 bytes.