Mirum Pharmaceuticals
10 ledige stillingerUSASchweiz
Biotek, medicinal og medicoteknikIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 10 stillinger
Direktion og ledelse30%
Projekt- og programledelse20%
Salg10%
HR og rekruttering10%
Sundhed10%
Drift og administration10%
Økonomi og jura10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-20)
71ledige på jobsiden, uanset alder
50medianalder, dage
0%IT (0)
10%i Europa (1)
0%remote
70%med løn
Størrelsessignal: 71 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 191 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid9 · 90%
Arbejdssted ikke angivet1 · 10%
Erfaringsniveau
Staff7 · 70%
Topledelse (C-level)2 · 20%
Senior1 · 10%
Rolle
Direktion og ledelse3 · 30%
Projekt- og programledelse2 · 20%
HR og rekruttering1 · 10%
Sundhed1 · 10%
Drift og administration1 · 10%
Salg1 · 10%
Økonomi og jura1 · 10%
Lande
USA9
Schweiz1
Byer
Foster City8
Zug1
Baltimore1
Job de seneste 30 dage
Vice President, Program Leadership (Launch Products)
for 3 dage sidenHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Executive Vice President, Head of International
for 3 dage sidenHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Senior Manager, Program Management
for 4 dage sidenUSD 180K–200K / årHybridStaffProjekt- og programledelse
Senior Director, HR Business Partner
for 9 dage sidenUSD 270K–290K / årHybridStaffHR og rekruttering
Director, Regulatory Project Management
for 11 dage sidenUSD 230K–250K / årHybridStaffProjekt- og programledelse
Director, Clinical Pharmacology
for 11 dage sidenUSD 230K–250K / årHybridStaffSundhed
Associate Director, Commercial Operations
for 14 dage sidenHybridStaffDrift og administration
Therapeutic Account Manager, Liver - Baltimore
for 15 dage sidenUSD 180K–200K / årSeniorSalg
Senior Director, Regulatory Affairs
for 23 dage sidenUSD 280K–310K / årHybridStaffØkonomi og jura
Senior Director, Shared Services
for 28 dage sidenUSD 280K–300K / årHybridStaffDirektion og ledelse
Datas aktualitet
19 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-23 22:25 UTC, indhold 929476 bytes.