RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← tilbage

Mirum Pharmaceuticals

10 ledige stillingerUSASchweiz

Biotek, medicinal og medicoteknikIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 10 stillinger

Direktion og ledelse30%
Projekt- og programledelse20%
Salg10%
HR og rekruttering10%
Sundhed10%
Drift og administration10%
Økonomi og jura10%
10job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-20)
71ledige på jobsiden, uanset alder
50medianalder, dage
0%IT (0)
10%i Europa (1)
0%remote
70%med løn

Størrelsessignal: 71 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 191 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
041
052
060
072
089
0949
108

Arbejdssted

Hybrid9 · 90%
Arbejdssted ikke angivet1 · 10%

Erfaringsniveau

Staff7 · 70%
Topledelse (C-level)2 · 20%
Senior1 · 10%

Rolle

Direktion og ledelse3 · 30%
Projekt- og programledelse2 · 20%
HR og rekruttering1 · 10%
Sundhed1 · 10%
Drift og administration1 · 10%
Salg1 · 10%
Økonomi og jura1 · 10%

Lande

USA9
Schweiz1

Byer

Foster City8
Zug1
Baltimore1

Job de seneste 30 dage

Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
HybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
HybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
USD 180K–200K / årHybridStaffProjekt- og programledelse
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
USD 270K–290K / årHybridStaffHR og rekruttering
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
USD 230K–250K / årHybridStaffProjekt- og programledelse
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
USD 230K–250K / årHybridStaffSundhed
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Zugoriginal ↗
HybridStaffDrift og administration
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Baltimore, MDoriginal ↗
USD 180K–200K / årSeniorSalg
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
USD 280K–310K / årHybridStaffØkonomi og jura
Mirum Pharmaceuticals·Biotek, medicinal og medicoteknik·Foster Cityoriginal ↗
USD 280K–300K / årHybridStaffDirektion og ledelse

Datas aktualitet

19 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-23 22:25 UTC, indhold 929476 bytes.