RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tilbage

Nurix

15 ledige stillingerUSA

Biotek, medicinal og medicoteknikIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 15 stillinger

Sundhed47%
Videnskab og forskning27%
Direktion og ledelse13%
Drift og administration7%
Andet7%
15job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
15forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-09-24)
35ledige på jobsiden, uanset alder
35medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
80%med løn

Størrelsessignal: 35 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 172 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
052
061
072
085
0915
1010

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet15 · 100%

Erfaringsniveau

Staff6 · 40%
Senior5 · 33%
Mellemniveau2 · 13%

Rolle

Sundhed7 · 47%
Videnskab og forskning4 · 27%
Direktion og ledelse2 · 13%
Drift og administration1 · 7%

Lande

USA15

Byer

The Woodlands3

Job de seneste 30 dage

Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 228,1K–252K / årStaffDirektion og ledelse
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·The Woodlands, Texasoriginal ↗
StaffVidenskab og forskning
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 141,5K–175,6K / årMellemniveauVidenskab og forskning
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 131,4K–139,9K / årSeniorSundhed
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·The Woodlands, Texasoriginal ↗
USD 147,5K–157,5K / årSeniorVidenskab og forskning
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·The Woodlands, Texasoriginal ↗
USD 130,2K–141,4K / årMellemniveauVidenskab og forskning
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 288,1K–325,7K / årStaffSundhed
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 187,8K–208,6K / årStaff
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
Sundhed
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
Drift og administration
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 216,4K–234,8K / årStaffSundhed

Director, Drug Safety

for 26 dage siden
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 247,3K–280,4K / årStaffDirektion og ledelse
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 181,9K–193,8K / årSeniorSundhed
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 134,5K–146,6K / årSeniorSundhed
Nurix·Biotek, medicinal og medicoteknik·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 157,7K–168,2K / årSeniorSundhed

Datas aktualitet

16 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, indhold 302410 bytes.