Ocado Group
19 ledige stillinger5 % remoteStorbritannienUSAPolen
E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 26 % af 19 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik35%
Data og machine learning20%
Direktion og ledelse15%
Økonomi og jura10%
DevOps / SRE / platform / cloud5%
Håndværk, byggeri og produktion5%
Vagt og sikkerhed5%
Andet5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 19 stillinger i søgningen
20job, seneste 30 dage
9nye, seneste 7 dage
19forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
56ledige på jobsiden, uanset alder
50medianalder, dage
25%IT (5)
75%i Europa (15)
5%remote
10%med løn
Størrelsessignal: 56 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1060 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid11 · 55%
Arbejdssted ikke angivet4 · 20%
På stedet4 · 20%
Remote1 · 5%
Erfaringsniveau
Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik7 · 35%
Data og machine learning4 · 20%
Direktion og ledelse3 · 15%
Økonomi og jura2 · 10%
Vagt og sikkerhed1 · 5%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 5%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 5%
Lande
Storbritannien13
USA3
Polen2
Australien1
Canada1
Byer
Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1
Job de seneste 30 dage
Sustainability Manager
for 1 dag sidenHybridSeniorDirektion og ledelse
Fire and Safety Lead
for 1 dag sidenHybridSeniorVagt og sikkerhed
Senior Software Engineer - Data & ML
for 1 dag sidenHybridSeniorData og machine learningJavaPython
Analytics Manager, Central Data Products
for 1 dag sidenHybridDirektion og ledelse
Senior Data Platform Engineer
for 3 dage sidenPLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorDevOps / SRE / platform / cloudJavaScriptPythonTypeScript
Senior Data Engineer
for 3 dage sidenPLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorData og machine learningJavaScriptPythonTypeScript
Technical Operator
for 4 dage sidenHåndværk, byggeri og produktion
Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
for 4 dage sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Data Engineer
for 5 dage sidenHybridData og machine learningPythonSQL
Engineering Team Manager
for 8 dage sidenPå stedetStaffIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Engineering Technician
for 8 dage sidenPå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Maintenance Technician- Night Shift
for 9 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior EPM Systems Manager
for 11 dage sidenHybridSeniorDirektion og ledelse
Ocado Group Graduate Programmes: Register your Interest
for 11 dage sidenJunior
Maintenance Engineer (Night Shift)
for 14 dage sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Service Technician
for 16 dage sidenPå stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Solutions Engineer
for 21 dage sidenRemotekun USASeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Commercial Senior Finance Manager
for 21 dage sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Engineering Technician
for 25 dage sidenPå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Data Analyst
for 28 dage sidenHybridSeniorData og machine learningPythonRSQL
Datas aktualitet
265 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:24 UTC, indhold 480872 bytes.