RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tilbage

Ocado Group

19 ledige stillinger5 % remoteStorbritannienUSAPolen

E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 26 % af 19 stillinger

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik35%
Data og machine learning20%
Direktion og ledelse15%
Økonomi og jura10%
DevOps / SRE / platform / cloud5%
Håndværk, byggeri og produktion5%
Vagt og sikkerhed5%
Andet5%
20job, seneste 30 dage
9nye, seneste 7 dage
19forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
56ledige på jobsiden, uanset alder
50medianalder, dage
25%IT (5)
75%i Europa (15)
5%remote
10%med løn

Størrelsessignal: 56 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1060 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
011
020
031
041
052
067
074
084
0911
1018

Arbejdssted

Hybrid11 · 55%
Arbejdssted ikke angivet4 · 20%
På stedet4 · 20%
Remote1 · 5%

Erfaringsniveau

Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%

Rolle

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik7 · 35%
Data og machine learning4 · 20%
Direktion og ledelse3 · 15%
Økonomi og jura2 · 10%
Vagt og sikkerhed1 · 5%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 5%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 5%

Lande

Storbritannien13
USA3
Polen2
Australien1
Canada1

Byer

Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1

Job de seneste 30 dage

Sustainability Manager

for 1 dag siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorDirektion og ledelse

Fire and Safety Lead

for 1 dag siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorVagt og sikkerhed
Ocado Group·E-handel og detailhandel·London, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorData og machine learningJavaPython
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridDirektion og ledelse
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Krakow, Polandoriginal ↗
PLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorDevOps / SRE / platform / cloudJavaScriptPythonTypeScript

Senior Data Engineer

for 3 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Krakow, Polandoriginal ↗
PLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorData og machine learningJavaScriptPythonTypeScript

Technical Operator

for 4 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Sydney, Australiaoriginal ↗
Håndværk, byggeri og produktion
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jura

Data Engineer

for 5 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridData og machine learningPythonSQL
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Erith, United Kingdomoriginal ↗
På stedetStaffIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Engineering Technician

for 8 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Bristol, United Kingdomoriginal ↗
På stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Monroe, Ohio, United Statesoriginal ↗
SeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorDirektion og ledelse
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
Junior
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Dallas, Texas, United Statesoriginal ↗
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Service Technician

for 16 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
På stedetJuniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Senior Solutions Engineer

for 21 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Remote, United States of Americaoriginal ↗
Remotekun USASeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jura

Engineering Technician

for 25 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Luton, United Kingdomoriginal ↗
På stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Senior Data Analyst

for 28 dage siden
Ocado Group·E-handel og detailhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorData og machine learningPythonRSQL

Datas aktualitet

265 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:24 UTC, indhold 480872 bytes.