OOS Management Corp.
107 ledige stillinger1 % remoteUSA
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 107 stillinger
Sundhed42%
Pleje og omsorg24%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik19%
Andet16%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 107 stillinger i søgningen
313job, seneste 30 dage
105nye, seneste 7 dage
107forskellige stillinger (2.9 opslag hver)
29udgivet på den travleste dag (2026-10-13)
1136ledige på jobsiden, uanset alder
51medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
1%remote
40%med løn
Størrelsessignal: 1136 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 233 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet311 · 99%
Remote2 · 1%
Erfaringsniveau
ingen data
Rolle
Sundhed130 · 42%
Pleje og omsorg75 · 24%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik59 · 19%
Lande
USA310
Byer
Port Chester27
Staten Island20
Queens18
West Babylon17
New Haven16
Baldwin14
Forest Hills14
Providence10
Job de seneste 30 dage
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik
ABA Behavioral Technician (BT) - Chester, VA
for 17 t sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
ABA Paraprofessional (BT)- Port Chester
for 18 t sidenPleje og omsorg
USD 24–28 / timeSundhed
Super Hero Needed! Behavior Tech New Haven, CT! 💜🚀
for 18 t sidenUSD 22–30 / time
USD 22–30 / time
ABA Paraprofessional Position (BT) - Ossining, NY
for 18 t sidenPleje og omsorg
🧩✨ Turn Play Into Progress! • 1-on-1 Kids' Superhero Needed in Stamford CT! • $25–$30/hr 💜🚀
for 18 t sidenUSD 22–30 / time
USD 25–30 / time
USD 22–30 / timePleje og omsorg
ABA Paraprofessional Position (BT) - West Babylon, NY
for 18 t sidenPleje og omsorg
ABA Behavior Tech • YOUR dream job in Southbury! • $25–$30/hr Change a life TODAY!!!💜🚀
for 18 t sidenUSD 22–30 / time
ABA Behavior Technician- Rye Brook- New
for 18 t sidenSundhed
USD 22–30 / timePleje og omsorg
ABA Behavior Technician - Yorktown Heights- New
for 18 t sidenSundhed
ABA Paraprofessional-Suffolk County, Long Island
for 18 t sidenPleje og omsorg
Sundhed
ABA Paraprofessional Position (BT) - Long Island
for 18 t sidenPleje og omsorg
🌈 Big Hearts Wanted! Behavior Tech New Haven, CT! 💜🚀
for 18 t sidenUSD 22–30 / time
USD 22–30 / timeSundhed
✨🧩 Change a Kid’s World 1-on-1! • $20–$30/hr • High Energy, Big Rewards in Providence, NJ! 💜🚀
for 18 t sidenUSD 20–30 / time
USD 22–30 / time
Board Certified Behavior Analyst (BCBA) - Virginia
for 19 t sidenSundhed
Registered Behavior Technician (RBT) Afternoon Hours
for 1 dag sidenSundhed
Female Behavioral Technician (BT) - Bronx
for 1 dag sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Female RBT – Staten Island | Part-Time, Afternoons
for 1 dag sidenSundhed
Female RBT – Staten Island | Part-Time, Afternoons
for 1 dag sidenUSD 22,5 / timeSundhed
Female BT – Staten Island | Part-Time, Afternoons (10308)
for 1 dag sidenUSD 25–30 / timePleje og omsorg
Behavioral Technician-Lawrence, New York
for 1 dag sidenUSD 25–30 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
USD 22,5 / timeSundhed
Behavioral Technician (BT) Forest Hills, NY
for 1 dag sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Female RBT Bengali & English Speaking- Queens, NY
for 1 dag sidenUSD 22,5 / timeSundhed
Super Hero Needed! Behavior Tech New Haven, CT! 💜🚀
for 1 dag sidenUSD 22–30 / time
USD 22–30 / time
🧩✨ Turn Play Into Progress! • 1-on-1 Kids' Superhero Needed in Stamford CT! • $25–$30/hr 💜🚀
for 1 dag sidenUSD 22–30 / time
USD 25–30 / time
USD 22–30 / timePleje og omsorg
ABA Behavior Tech • YOUR dream job in Southbury! • $25–$30/hr Change a life TODAY!!!💜🚀
for 1 dag sidenUSD 22–30 / time
USD 22–30 / timePleje og omsorg
Sundhed
🌈 Big Hearts Wanted! Behavior Tech New Haven, CT! 💜🚀
for 1 dag sidenUSD 22–30 / time
USD 22–30 / timeSundhed
💜 Behavior Tech – Make a Little Magic! ✨ | $22–$30/hr
for 1 dag sidenUSD 22–30 / time
USD 22–30 / time
ABA Behavior Tech • YOUR dream job in Southbury! • $25–$30/hr Change a life TODAY!!!💜🚀
for 2 dage sidenUSD 25–30 / time
✨🧩 Play with Purpose, Earn $25–$30/hr! • 1-on-1 Autism Superhero Needed in New Haven, CT! 💜🚀
for 2 dage sidenUSD 25–30 / time
Datas aktualitet
526 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:48 UTC, indhold 12213676 bytes.