Outside
7 ledige stillinger100 % remote
Medier, underholdning og reklameIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 7 stillinger
Salg29%
Marketing og kommunikation29%
Produkt og design14%
Håndværk, byggeri og produktion14%
Andet14%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 7 stillinger i søgningen
7job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-01)
13ledige på jobsiden, uanset alder
29medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 13 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 141 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote7 · 100%
Erfaringsniveau
Staff2 · 29%
Mellemniveau1 · 14%
Senior1 · 14%
Rolle
Marketing og kommunikation2 · 29%
Salg2 · 29%
Produkt og design1 · 14%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 14%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Partner Success Guide
for 1 dag sidenUSD 55K–70K / årRemote
Director of Public Relations
for 10 dage sidenUSD 100K–140K / årRemoteStaffMarketing og kommunikation
Technical Product Manager, CRM & Communications Platform
for 16 dage sidenUSD 140K–180K / årRemoteProdukt og design
Manager, Client Services (Event Partnerships)
for 18 dage sidenUSD 70K–85K / årRemoteStaffSalg
Creator Marketing Manager
for 22 dage sidenUSD 65K–80K / årRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Digital Production Manager
for 22 dage sidenUSD 75K–90K / årRemoteSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Sales Executive - NYC / East Coast
for 29 dage sidenUSD 95K–120K / årRemoteSalg
Datas aktualitet
20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, indhold 117610 bytes.