RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Outside

7 ledige stillinger100 % remote

Medier, underholdning og reklameIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 7 stillinger

Salg29%
Marketing og kommunikation29%
Produkt og design14%
Håndværk, byggeri og produktion14%
Andet14%
7job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-01)
13ledige på jobsiden, uanset alder
29medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 13 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 141 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
082
093
106

Arbejdssted

Remote7 · 100%

Erfaringsniveau

Staff2 · 29%
Mellemniveau1 · 14%
Senior1 · 14%

Rolle

Marketing og kommunikation2 · 29%
Salg2 · 29%
Produkt og design1 · 14%
Håndværk, byggeri og produktion1 · 14%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Partner Success Guide

for 1 dag siden
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 55K–70K / årRemote
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 100K–140K / årRemoteStaffMarketing og kommunikation
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 140K–180K / årRemoteProdukt og design
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 70K–85K / årRemoteStaffSalg
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 65K–80K / årRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 75K–90K / årRemoteSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Outside·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
USD 95K–120K / årRemoteSalg

Datas aktualitet

20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, indhold 117610 bytes.