RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← tilbage

SanMar- External

25 ledige stillinger4 % remoteUSA

Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 25 stillinger

Håndværk, byggeri og produktion22%
Sundhed15%
Drift og administration15%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik11%
Kreativ, medier og tekst7%
Softwareudvikling (generelt)7%
Detailhandel og butik4%
Andet4%
27job, seneste 30 dage
8nye, seneste 7 dage
25forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-01)
36ledige på jobsiden, uanset alder
17medianalder, dage
11%IT (3)
0%i Europa (0)
4%remote
67%med løn

Størrelsessignal: 36 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 207 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
031
040
050
060
071
080
098
1026

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet26 · 96%
Remote1 · 4%

Erfaringsniveau

Mellemniveau13 · 48%
Junior5 · 19%
Senior2 · 7%
Staff2 · 7%
Topledelse (C-level)1 · 4%

Rolle

Håndværk, byggeri og produktion6 · 22%
Drift og administration4 · 15%
Sundhed4 · 15%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik3 · 11%
Kreativ, medier og tekst2 · 7%
Softwareudvikling (generelt)2 · 7%
Marketing og kommunikation1 · 4%
Vagt og sikkerhed1 · 4%

Lande

USA26

Byer

Issaquah9
Ashland5
Sparks3
Jacksonville3
West Chester1
Avondale1
Shakopee1

Job de seneste 30 dage

SanMar- External ·Produktion og hardware·Sparks, NVoriginal ↗
JuniorDrift og administration
SanMar- External ·Produktion og hardware·Sparks, NVoriginal ↗
JuniorSundhed
SanMar- External ·Produktion og hardware·Sparks, NVoriginal ↗
JuniorSundhed
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 100K–140K / årMellemniveauMarketing og kommunikation

3rd Shift Production II

for 2 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Jacksonville, FL·ansøgningsfrist 2026-10-26original ↗
USD 17–25 / timeMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion

2nd Shift Production II

for 2 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Jacksonville, FL·ansøgningsfrist 2026-10-26original ↗
USD 17–25 / timeMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion

2nd Shift Production II

for 2 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Jacksonville, FL·ansøgningsfrist 2026-10-26original ↗
USD 17–25 / timeMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion

Production II-Overnight

for 3 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Robbinsville, NJoriginal ↗
MellemniveauHåndværk, byggeri og produktion

Network Administrator

for 8 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 85K–115K / årMellemniveauDrift og administration

Receiver-NP

for 10 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·West Chester, OHoriginal ↗
Sundhed

Colorist

for 10 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 80,2K–115K / årMellemniveauKreativ, medier og tekst
SanMar- External ·Produktion og hardware·Remoteoriginal ↗
USD 120K–170K / årRemoteSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
SanMar- External ·Produktion og hardware·Robbinsville, NJoriginal ↗
JuniorSundhed
SanMar- External ·Produktion og hardware·Ashland, VAoriginal ↗
MellemniveauDrift og administration

Support Technician II, DC

for 14 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Ashland, VAoriginal ↗
USD 22,12–28,75 / timeMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 120K–160K / årStaffVagt og sikkerhed
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 135K–200K / årStaffDevOps / SRE / platform / cloudBashPython

DC Trainer | 2nd Shift

for 17 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Avondale, AZoriginal ↗
USD 20 / timeMellemniveau
SanMar- External ·Produktion og hardware·Ashland, VAoriginal ↗
MellemniveauDetailhandel og butik

Production II - PT

for 21 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Robbinsville, NJoriginal ↗
MellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
SanMar- External ·Produktion og hardware·Ashland, VAoriginal ↗
USD 23,5–30,3 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
SanMar- External ·Produktion og hardware·Ashland, VAoriginal ↗
USD 23,5–30,3 / timeHåndværk, byggeri og produktion
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 32,56–38,46 / timeJuniorKreativ, medier og tekst

VP, Controller

for 22 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 275K–375K / årTopledelse (C-level)Økonomi og jura

Product Developer

for 22 dage siden
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 32,56–38,46 / timeSoftwareudvikling (generelt)
SanMar- External ·Produktion og hardware·Issaquah, WAoriginal ↗
USD 120K–160K / årSeniorSoftwareudvikling (generelt)C#JavaJavaScript
SanMar- External ·Produktion og hardware·Shakopee, MNoriginal ↗
USD 19,6–26,68 / timeMellemniveauDrift og administration

Datas aktualitet

182 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:18 UTC, indhold 371682 bytes.