SanMar- External
25 ledige stillinger4 % remoteUSA
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 25 stillinger
Håndværk, byggeri og produktion22%
Sundhed15%
Drift og administration15%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik11%
Kreativ, medier og tekst7%
Softwareudvikling (generelt)7%
Detailhandel og butik4%
Andet4%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 25 stillinger i søgningen
27job, seneste 30 dage
8nye, seneste 7 dage
25forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-01)
36ledige på jobsiden, uanset alder
17medianalder, dage
11%IT (3)
0%i Europa (0)
4%remote
67%med løn
Størrelsessignal: 36 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 207 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet26 · 96%
Remote1 · 4%
Erfaringsniveau
Mellemniveau13 · 48%
Junior5 · 19%
Senior2 · 7%
Staff2 · 7%
Topledelse (C-level)1 · 4%
Rolle
Håndværk, byggeri og produktion6 · 22%
Drift og administration4 · 15%
Sundhed4 · 15%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik3 · 11%
Kreativ, medier og tekst2 · 7%
Softwareudvikling (generelt)2 · 7%
Marketing og kommunikation1 · 4%
Vagt og sikkerhed1 · 4%
Lande
USA26
Byer
Issaquah9
Ashland5
Sparks3
Jacksonville3
West Chester1
Avondale1
Shakopee1
Job de seneste 30 dage
Equipment Operator /Receiving
for 13 t sidenJuniorDrift og administration
Equipment Operator NP/3PL
for 17 t sidenJuniorSundhed
Equipment Operator NP/3PL
for 17 t sidenJuniorSundhed
Marketing Manager, Product
for 1 dag sidenUSD 100K–140K / årMellemniveauMarketing og kommunikation
3rd Shift Production II
for 2 dage sidenUSD 17–25 / timeMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
2nd Shift Production II
for 2 dage sidenUSD 17–25 / timeMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
2nd Shift Production II
for 2 dage sidenUSD 17–25 / timeMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Production II-Overnight
for 3 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Network Administrator
for 8 dage sidenUSD 85K–115K / årMellemniveauDrift og administration
Receiver-NP
for 10 dage sidenSundhed
Colorist
for 10 dage sidenUSD 80,2K–115K / årMellemniveauKreativ, medier og tekst
Senior Controls Engineer (Automated Distribution)
for 10 dage sidenUSD 120K–170K / årRemoteSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Equipment Operator NP-Overnight
for 11 dage sidenJuniorSundhed
Warehouse III - Warehouse Equipment Operator
for 12 dage sidenMellemniveauDrift og administration
Support Technician II, DC
for 14 dage sidenUSD 22,12–28,75 / timeMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Enterprise Safety and Security Director
for 17 dage sidenUSD 120K–160K / årStaffVagt og sikkerhed
Principal Systems Engineer
for 17 dage sidenUSD 135K–200K / årStaffDevOps / SRE / platform / cloudBashPython
DC Trainer | 2nd Shift
for 17 dage sidenUSD 20 / timeMellemniveau
Warehouse III - Will Call/Showroom
for 17 dage sidenMellemniveauDetailhandel og butik
Production II - PT
for 21 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Facility Maintenance Technician/Automation lll
for 22 dage sidenUSD 23,5–30,3 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Facility Maintenance Tech/Automation ll
for 22 dage sidenUSD 23,5–30,3 / timeHåndværk, byggeri og produktion
Associate Technical Designer
for 22 dage sidenUSD 32,56–38,46 / timeJuniorKreativ, medier og tekst
VP, Controller
for 22 dage sidenUSD 275K–375K / årTopledelse (C-level)Økonomi og jura
Product Developer
for 22 dage sidenUSD 32,56–38,46 / timeSoftwareudvikling (generelt)
Senior Software Development Engineer in Test
for 22 dage sidenUSD 120K–160K / årSeniorSoftwareudvikling (generelt)C#JavaJavaScript
Maintenance (Facilities II) 10am - 6:30pm
for 23 dage sidenUSD 19,6–26,68 / timeMellemniveauDrift og administration
Datas aktualitet
182 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:18 UTC, indhold 371682 bytes.