Sitreps
18 ledige stillinger26 % remoteUSA
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 11 % af 18 stillinger
Direktion og ledelse37%
Marketing og kommunikation21%
Strategi, rådgivning og analyse16%
Softwareudvikling (generelt)10%
Andet16%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 18 stillinger i søgningen
19job, seneste 30 dage
13nye, seneste 7 dage
18forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
44ledige på jobsiden, uanset alder
35medianalder, dage
11%IT (2)
0%i Europa (0)
26%remote
74%med løn
Størrelsessignal: 44 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 289 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet12 · 63%
Remote5 · 26%
På stedet2 · 11%
Erfaringsniveau
Senior7 · 37%
Topledelse (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%
Rolle
Direktion og ledelse7 · 37%
Marketing og kommunikation4 · 21%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 16%
Softwareudvikling (generelt)2 · 11%
Lande
USA19
Byer
Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1
Job de seneste 30 dage
Forward Deployed Mission Engagement Lead
for 14 t sidenUSD 165K–185K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
USD 165K–185K / årStrategi, rådgivning og analyse
Forward Deployed Software Engineer
for 14 t sidenUSD 110K–140K / årRemotekun USAJuniorSoftwareudvikling (generelt)JavaSQLTypeScript
Forward Deployed Mission Strategist, Navy
for 14 t sidenUSD 165K–185K / årStrategi, rådgivning og analyse
Navy Mission Engagement Lead
for 14 t sidenUSD 165K–185K / årSenior
Cyber Mission Engagement Lead
for 14 t sidenUSD 200K–240K / årSenior
General Manager, Home Services
for 1 dag sidenUSD 175K–195K / årTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Vice President, Government Affairs & Programs
for 1 dag sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Federal Growth Lead, Navy
for 3 dage sidenRemotekun USASeniorMarketing og kommunikation
Federal Growth Lead, Fourth Estate
for 3 dage sidenRemotekun USASeniorMarketing og kommunikation
Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
for 3 dage sidenRemotekun USASeniorMarketing og kommunikation
Federal Growth Lead, Combatant Commands
for 3 dage sidenRemotekun USASeniorMarketing og kommunikation
Chief Operating Officer
for 4 dage sidenUSD 165K–200K / årTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
General Manager, Home Services
for 14 dage sidenUSD 175K–195K / årTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Engagement Manager, Homeland Security
for 18 dage sidenUSD 160K–210K / årDirektion og ledelse
Engagement Manager, Marine Corps
for 18 dage sidenUSD 160K–210K / årDirektion og ledelse
Embedded Intelligence Operator
for 22 dage sidenUSD 110K–130K / årPå stedetSoftwareudvikling (generelt)PythonSQL
General Manager
for 23 dage sidenUSD 170K–200K / årPå stedetTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Revenue Associate
for 24 dage sidenUSD 160K–190K / årJunior
Datas aktualitet
250 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:46 UTC, indhold 399800 bytes.