HRtechX
10 ledige stillingerSverigeSpanien
Fintech og betalingerIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 10 stillinger
Økonomi og jura40%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Marketing og kommunikation10%
Andet30%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
20job, seneste 30 dage
10nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (2 opslag hver)
10udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
276ledige på jobsiden, uanset alder
891medianalder, dage
0%IT (0)
100%i Europa (20)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 276 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1432 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet20 · 100%
Erfaringsniveau
ingen data
Rolle
Økonomi og jura8 · 40%
Strategi, rådgivning og analyse4 · 20%
Marketing og kommunikation2 · 10%
Lande
Sverige10
Spanien10
Byer
Stockholm10
Madrid10
Job de seneste 30 dage
Private Equity Event Volunteer
for 2 dage sidenPrivate Equity Conference Volunteer
for 2 dage sidenManagement Consulting Event Volunteer
for 2 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Management Consulting Conference Volunteer
for 2 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Investment Banking Event Volunteer
for 2 dage sidenØkonomi og jura
Finance Industry Event Volunteer
for 2 dage sidenØkonomi og jura
Finance Industry Conference Volunteer
for 2 dage sidenØkonomi og jura
Finance Event Volunteer
for 2 dage sidenØkonomi og jura
Event Coordinator Volunteer
for 2 dage sidenMarketing og kommunikation
Conference Coordinator Volunteer
for 2 dage sidenPrivate Equity Event Volunteer
for 16 dage sidenPrivate Equity Conference Volunteer
for 16 dage sidenManagement Consulting Event Volunteer
for 16 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Management Consulting Conference Volunteer
for 16 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Investment Banking Event Volunteer
for 16 dage sidenØkonomi og jura
Finance Industry Event Volunteer
for 16 dage sidenØkonomi og jura
Finance Industry Conference Volunteer
for 16 dage sidenØkonomi og jura
Finance Event Volunteer
for 16 dage sidenØkonomi og jura
Event Coordinator Volunteer
for 16 dage sidenMarketing og kommunikation
Conference Coordinator Volunteer
for 16 dage sidenDatas aktualitet
44 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:40 UTC, indhold 2122956 bytes.