RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbage

HRtechX

10 ledige stillingerSverigeSpanien

Fintech og betalingerIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 10 stillinger

Økonomi og jura40%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Marketing og kommunikation10%
Andet30%
20job, seneste 30 dage
10nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (2 opslag hver)
10udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
276ledige på jobsiden, uanset alder
891medianalder, dage
0%IT (0)
100%i Europa (20)
0%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 276 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1432 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
035
0410
050
060
070
0874
090
1020

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet20 · 100%

Erfaringsniveau

ingen data

Rolle

Økonomi og jura8 · 40%
Strategi, rådgivning og analyse4 · 20%
Marketing og kommunikation2 · 10%

Lande

Sverige10
Spanien10

Byer

Stockholm10
Madrid10

Job de seneste 30 dage

HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og jura
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og jura
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og jura

Finance Event Volunteer

for 2 dage siden
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og jura
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Marketing og kommunikation
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og jura
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og jura
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og jura

Finance Event Volunteer

for 16 dage siden
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og jura
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Marketing og kommunikation
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗

Datas aktualitet

44 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:40 UTC, indhold 2122956 bytes.