RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Wahed

6 ledige stillinger17 % remoteIndienMalaysiaUSA

Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 6 stillinger

Økonomi og jura50%
Direktion og ledelse33%
Marketing og kommunikation17%
6job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-16)
19ledige på jobsiden, uanset alder
70medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 19 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1723 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
062
072
084
091
105

Arbejdssted

Hybrid5 · 83%
Remote1 · 17%

Erfaringsniveau

Senior2 · 33%
Junior1 · 17%

Rolle

Økonomi og jura3 · 50%
Direktion og ledelse2 · 33%
Marketing og kommunikation1 · 17%

Lande

Indien3
Malaysia2
USA1

Byer

Mumbai3
Kuala Lumpur2

Job de seneste 30 dage

US Country Head

for 4 dage siden
Wahed·Ejendomme, byggeri og proptech·USAoriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse

Growth Lead

for 8 dage siden
Wahed·Ejendomme, byggeri og proptech·Kuala Lumpuroriginal ↗
HybridSeniorMarketing og kommunikation

Financial Analyst (FP&A)

for 8 dage siden
Wahed·Ejendomme, byggeri og proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridØkonomi og jura
Wahed·Ejendomme, byggeri og proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridØkonomi og jura
Wahed·Ejendomme, byggeri og proptech·Kuala Lumpuroriginal ↗
HybridSeniorDirektion og ledelse
Wahed·Ejendomme, byggeri og proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridJuniorØkonomi og jura

Datas aktualitet

16 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:01 UTC, indhold 190805 bytes.