Wahed
6 ledige stillinger17 % remoteIndienMalaysiaUSA
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 6 stillinger
Økonomi og jura50%
Direktion og ledelse33%
Marketing og kommunikation17%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 6 stillinger i søgningen
6job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-16)
19ledige på jobsiden, uanset alder
70medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 19 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1723 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid5 · 83%
Remote1 · 17%
Erfaringsniveau
Senior2 · 33%
Junior1 · 17%
Rolle
Økonomi og jura3 · 50%
Direktion og ledelse2 · 33%
Marketing og kommunikation1 · 17%
Lande
Indien3
Malaysia2
USA1
Byer
Mumbai3
Kuala Lumpur2
Job de seneste 30 dage
US Country Head
for 4 dage sidenRemoteDirektion og ledelse
Growth Lead
for 8 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Financial Analyst (FP&A)
for 8 dage sidenHybridØkonomi og jura
Chartered Accountant – Real Estate Accounting
for 8 dage sidenHybridØkonomi og jura
Senior Associate, Property Asset Management
for 16 dage sidenHybridSeniorDirektion og ledelse
AI and Automation Associate (Risk/Compliance)
for 25 dage sidenHybridJuniorØkonomi og jura
Datas aktualitet
16 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:01 UTC, indhold 190805 bytes.