RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
This page is available in English.Switch×

← tilbage

829 Studios

7 ledige stillinger100 % remote

Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 7 stillinger

Marketing og kommunikation71%
Salg14%
HR og rekruttering14%
7job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
17ledige på jobsiden, uanset alder
38medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
86%med løn

Størrelsessignal: 17 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 154 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
051
060
071
085
096
104

Arbejdssted

Remote7 · 100%

Erfaringsniveau

Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Mellemniveau2 · 29%

Rolle

Marketing og kommunikation5 · 71%
HR og rekruttering1 · 14%
Salg1 · 14%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
USD 65K–75K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffHR og rekruttering
829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
USD 90K–110K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
USD 80K–100K / årRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation

Affiliate Specialist

for 23 dage siden
829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
USD 60K–70K / årRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
USD 120K–150K / årRemoteStaffSalg

Paid Social Strategist

for 29 dage siden
829 Studios·Rådgivning, bureauer og erhvervsservice·Remoteoriginal ↗
USD 70K–80K / årRemoteMarketing og kommunikation

Datas aktualitet

20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:12 UTC, indhold 297552 bytes.