829 Studios
7 ledige stillinger100 % remote
Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 7 stillinger
Marketing og kommunikation71%
Salg14%
HR og rekruttering14%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 7 stillinger i søgningen
7job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
17ledige på jobsiden, uanset alder
38medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
86%med løn
Størrelsessignal: 17 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 154 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote7 · 100%
Erfaringsniveau
Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Mellemniveau2 · 29%
Rolle
Marketing og kommunikation5 · 71%
HR og rekruttering1 · 14%
Salg1 · 14%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Senior Paid Social Specialist
for 11 t sidenUSD 65K–75K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Director of Talent Acquisition
for 15 t sidenRemoteStaffHR og rekruttering
Lead Paid Search Strategist
for 2 dage sidenUSD 90K–110K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
E-Commerce Email Marketing Strategist
for 16 dage sidenUSD 80K–100K / årRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Affiliate Specialist
for 23 dage sidenUSD 60K–70K / årRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Director, Business Development – Private Equity
for 25 dage sidenUSD 120K–150K / årRemoteStaffSalg
Paid Social Strategist
for 29 dage sidenUSD 70K–80K / årRemoteMarketing og kommunikation
Datas aktualitet
20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:12 UTC, indhold 297552 bytes.