RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Agent

12 ledige stillinger100 % remoteMexicoArgentinaFilippinerne

Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 17 % af 12 stillinger

Marketing og kommunikation36%
Håndværk, byggeri og produktion21%
Økonomi og jura14%
Salg7%
Data og machine learning7%
Customer success og support7%
Softwareudvikling (generelt)7%
14job, seneste 30 dage
6nye, seneste 7 dage
12forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
19ledige på jobsiden, uanset alder
11medianalder, dage
14%IT (2)
0%i Europa (0)
100%remote
86%med løn

Størrelsessignal: 19 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 70 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
1012

Arbejdssted

Remote14 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau4 · 29%
Junior1 · 7%

Rolle

Marketing og kommunikation5 · 36%
Håndværk, byggeri og produktion3 · 21%
Økonomi og jura2 · 14%
Softwareudvikling (generelt)1 · 7%
Salg1 · 7%
Customer success og support1 · 7%
Data og machine learning1 · 7%

Lande

Mexico5
Argentina5
Filippinerne3
Brasilien3
Colombia3
Guatemala1
El Salvador1
Paraguay1

Byer

Cebu City1

Job de seneste 30 dage

Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Philippinesoriginal ↗
RemoteMarketing og kommunikation
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Brazil | El Salvador | Mexico | Guatemalaoriginal ↗
USD 2.000–2.500 / månedRemoteHåndværk, byggeri og produktion

Financial Controller

for 4 dage siden
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Philippinesoriginal ↗
USD 2.000–2.500RemoteMellemniveauØkonomi og jura

Financial Controller

for 4 dage siden
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 2.000–2.500RemoteMellemniveauØkonomi og jura

Jr Paid Media Buyer

for 4 dage siden
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 1.000–1.300 / månedRemoteJuniorMarketing og kommunikation
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Mexico | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 2.000–3.000 / månedRemoteMarketing og kommunikation
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Brazil | Paraguayoriginal ↗
USD 1.100–2.000RemoteMarketing og kommunikation
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Philippines (Cebu)original ↗
USD 1.100–2.000RemoteMarketing og kommunikation

Developer + AI Support

for 10 dage siden
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Argentinaoriginal ↗
RemoteSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptTypeScript
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Latin Americaoriginal ↗
USD 1.500–2.500 / månedRemoteHåndværk, byggeri og produktion

CPG Sales Assistant

for 14 dage siden
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1.500–2.000 / månedRemoteMellemniveauSalg
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Colombiaoriginal ↗
USD 1.400–1.600 / månedRemoteCustomer success og support
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1.500–2.500 / månedRemoteMellemniveauHåndværk, byggeri og produktionSpansk påkrævet
Agent·Ejendomme, byggeri og proptech·Mexico | Nicaragua | Brazil | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 3.500–4.500 / månedRemoteData og machine learningPythonSQL

Datas aktualitet

255 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:39 UTC, indhold 218052 bytes.