CreatorIQ
10 ledige stillinger50 % remoteUSAPolenStorbritannien
Medier, underholdning og reklameIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 30 % af 10 stillinger
Salg28%
Customer success og support28%
Produkt og design17%
Softwareudvikling (generelt)11%
Direktion og ledelse11%
Backend-udvikling6%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
18job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1.8 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-02)
40ledige på jobsiden, uanset alder
32medianalder, dage
17%IT (3)
39%i Europa (7)
50%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 40 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 191 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote9 · 50%
Arbejdssted ikke angivet5 · 28%
Hybrid4 · 22%
Erfaringsniveau
Staff5 · 28%
Mellemniveau2 · 11%
Senior1 · 6%
Rolle
Salg5 · 28%
Customer success og support5 · 28%
Produkt og design3 · 17%
Softwareudvikling (generelt)2 · 11%
Direktion og ledelse2 · 11%
Backend-udvikling1 · 6%
Lande
USA11
Polen4
Storbritannien2
Frankrig1
Byer
New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1
Job de seneste 30 dage
Director of Enterprise Sales, West
for 21 t sidenUSD 150K–188K / årStaffSalg
Enterprise Account Executive
for 22 t sidenUSD 120K–130K / årSalg
Enterprise Account Executive
for 22 t sidenUSD 120K–130K / årRemoteSalg
Enterprise Account Executive
for 1 dag sidenUSD 120K–130K / årRemoteSalg
Backend Software Engineer (Python / Go)
for 3 dage sidenPLN 231K–289K / årRemoteBackend-udviklingGolangPythonPHP
Senior Software Engineer - Brand Safety & Agentic AI
for 4 dage sidenPLN 299K–375K / årRemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Director of Enterprise Sales, East
for 4 dage sidenUSD 150K–188K / årStaffSalg
Customer Success Partner (EMEA)
for 18 dage sidenEUR 55K–65K / årHybridMellemniveauCustomer success og supportFransk påkrævet
Director of Engineering, Agentic AI and Architecture
for 21 dage sidenUSD 171K–214K / årStaffSoftwareudvikling (generelt)
Product Manager, Safety & Compliance
for 21 dage sidenGBP 70K–91K / årRemoteProdukt og design
Customer Success Partner
for 21 dage sidenUSD 82K–98K / årCustomer success og support
Product Manager, Safety & Compliance
for 21 dage sidenPLN 231K–289K / årRemoteProdukt og design
Customer Success Partner
for 22 dage sidenUSD 81K–96K / årHybridCustomer success og support
Customer Success Partner
for 23 dage sidenUSD 90K–100K / årHybridMellemniveauCustomer success og support
Technical Product Manager, Metrics & Measurement
for 23 dage sidenUSD 139K–157K / årRemoteProdukt og design
Customer Success Partner
for 24 dage sidenUSD 82K–98K / årHybridCustomer success og support
Director of Product, Workflows
for 25 dage sidenGBP 110K–143K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Director of Product, Workflows
for 25 dage sidenPLN 383K–536K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Datas aktualitet
142 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:19 UTC, indhold 874704 bytes.