Crosby
9 ledige stillinger22 % remoteUSA
Rådgivning, bureauer og erhvervsserviceIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger
Marketing og kommunikation33%
HR og rekruttering22%
Økonomi og jura22%
Drift og administration11%
Andet11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-15)
23ledige på jobsiden, uanset alder
43medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
22%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 23 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 497 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet7 · 78%
Remote2 · 22%
Erfaringsniveau
Senior4 · 44%
Mellemniveau1 · 11%
Staff1 · 11%
Rolle
Marketing og kommunikation3 · 33%
Økonomi og jura2 · 22%
HR og rekruttering2 · 22%
Drift og administration1 · 11%
Lande
USA8
Byer
New York City7
Job de seneste 30 dage
Commercial Counsel
for 13 t sidenUSD 175K–220K / årRemotekun USAØkonomi og jura
Senior GTM Recruiter
for 1 dag sidenUSD 180K–220K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering
Senior Technical Recruiter
for 1 dag sidenUSD 180K–220K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering
Commercial Counsel (AU)
for 3 dage sidenAUD 200K–250K / årRemoteØkonomi og jura
Member of Technical Staff, Infrastructure
for 8 dage sidenUSD 250K–360K / årPå stedetMellemniveau
Events Lead
for 8 dage sidenUSD 150K–180K / årPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Growth Lead
for 8 dage sidenUSD 165K–200K / årPå stedetSeniorMarketing og kommunikation
Head of Brand
for 8 dage sidenUSD 190K–235K / årPå stedetStaffMarketing og kommunikation
Executive Assistant to the Founders
for 29 dage sidenUSD 140K–185K / årPå stedetDrift og administration
Datas aktualitet
20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:06 UTC, indhold 265077 bytes.