Linear
8 ledige stillinger80 % remoteSingaporeAustralien
Luft- og rumfart og forsvarIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 25 % af 8 stillinger
Customer success og support30%
Salg20%
Kreativ, medier og tekst20%
IT-sikkerhed10%
Marketing og kommunikation10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 8 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
7udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
34ledige på jobsiden, uanset alder
115medianalder, dage
20%IT (2)
20%i Europa (2)
80%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 34 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 2005 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote8 · 80%
Hybrid2 · 20%
Erfaringsniveau
Senior3 · 30%
Staff1 · 10%
Rolle
Customer success og support3 · 30%
Kreativ, medier og tekst2 · 20%
Salg2 · 20%
Marketing og kommunikation1 · 10%
Softwareudvikling (generelt)1 · 10%
IT-sikkerhed1 · 10%
Lande
Singapore6
Australien4
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Product Support Specialist, APAC
for 2 dage sidenRemoteCustomer success og support
Product Support Specialist, APAC
for 2 dage sidenRemoteCustomer success og support
Creative Producer
for 2 dage sidenRemoteSeniorKreativ, medier og tekst
Creative Producer
for 2 dage sidenRemoteSeniorKreativ, medier og tekst
Field Marketing Manager
for 2 dage sidenRemoteMarketing og kommunikation
Customer Success Manager, APAC
for 3 dage sidenRemoteSeniorCustomer success og support
Solutions Engineer, APAC
for 3 dage sidenRemoteSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Senior / Staff Security Engineer
for 8 dage sidenRemoteStaffIT-sikkerhedTypeScript
Account Executive, Enterprise
for 18 dage sidenHybridSalg
Account Executive, Growth
for 18 dage sidenHybridSalg
Datas aktualitet
161 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:39 UTC, indhold 459262 bytes.