loveholidays
9 ledige stillingerStorbritannien
Ukendt brancheIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 44 % af 9 stillinger
Produkt og design44%
Data og machine learning22%
IT-support og drift11%
Økonomi og jura11%
Softwareudvikling (generelt)11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
18ledige på jobsiden, uanset alder
38medianalder, dage
44%IT (4)
100%i Europa (9)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 18 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 183 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid9 · 100%
Erfaringsniveau
Senior6 · 67%
Rolle
Produkt og design4 · 44%
Data og machine learning2 · 22%
IT-support og drift1 · 11%
Økonomi og jura1 · 11%
Softwareudvikling (generelt)1 · 11%
Lande
Storbritannien9
Byer
London9
Job de seneste 30 dage
IT Systems & AI Engineer
for 1 dag sidenHybridIT-support og drift
Senior Commercial Finance Manager
for 3 dage sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Senior Product Manager - Direct Hotels
for 8 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Applied AI Engineer
for 10 dage sidenHybridData og machine learning
Senior Software Engineer - Discover & Book
for 17 dage sidenHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptTypeScript
Data Scientist
for 17 dage sidenHybridData og machine learningPythonSQL
Senior Product Manager - Payments
for 18 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Lead Product Manager - Bookings
for 22 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Lead Product Manager - Trading
for 23 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Datas aktualitet
97 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:06 UTC, indhold 254015 bytes.