RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbage

loveholidays

9 ledige stillingerStorbritannien

Ukendt brancheIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 44 % af 9 stillinger

Produkt og design44%
Data og machine learning22%
IT-support og drift11%
Økonomi og jura11%
Softwareudvikling (generelt)11%
9job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
18ledige på jobsiden, uanset alder
38medianalder, dage
44%IT (4)
100%i Europa (9)
0%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 18 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 183 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
041
050
063
070
081
095
108

Arbejdssted

Hybrid9 · 100%

Erfaringsniveau

Senior6 · 67%

Rolle

Produkt og design4 · 44%
Data og machine learning2 · 22%
IT-support og drift1 · 11%
Økonomi og jura1 · 11%
Softwareudvikling (generelt)1 · 11%

Lande

Storbritannien9

Byer

London9

Job de seneste 30 dage

HybridIT-support og drift
HybridSeniorØkonomi og jura
HybridSeniorProdukt og design

Applied AI Engineer

for 10 dage siden
HybridData og machine learning
HybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScriptTypeScript

Data Scientist

for 17 dage siden
HybridData og machine learningPythonSQL
HybridSeniorProdukt og design
HybridSeniorProdukt og design
HybridSeniorProdukt og design

Datas aktualitet

97 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:06 UTC, indhold 254015 bytes.