Numeral
10 ledige stillinger10 % remoteUSA
AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 30 % af 10 stillinger
Customer success og support30%
Softwareudvikling (generelt)20%
Direktion og ledelse20%
Salg10%
IT-support og drift10%
Økonomi og jura10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
23ledige på jobsiden, uanset alder
38medianalder, dage
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%remote
80%med løn
Størrelsessignal: 23 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 465 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid9 · 90%
Remote1 · 10%
Erfaringsniveau
Senior5 · 50%
Mellemniveau2 · 20%
Rolle
Customer success og support3 · 30%
Direktion og ledelse2 · 20%
Softwareudvikling (generelt)2 · 20%
IT-support og drift1 · 10%
Økonomi og jura1 · 10%
Salg1 · 10%
Lande
USA10
Byer
New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1
Job de seneste 30 dage
Onboarding Team Lead
for 14 t sidenUSD 150K–180K / årHybridSeniorDirektion og ledelse
Partner Manager, ERP
for 17 t sidenRemoteSeniorIT-support og drift
Strategic Finance Lead
for 14 dage sidenUSD 165K–225K / årHybridSeniorØkonomi og jura
Customer Success Lead
for 17 dage sidenUSD 165K–225K / årHybridSeniorCustomer success og support
Customer Success Manager
for 17 dage sidenUSD 110K–165K / årHybridCustomer success og support
Software Engineer, Platform
for 17 dage sidenUSD 180K–300K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScript
Sales Development Representative
for 18 dage sidenUSD 85K / årHybridSalg
Software Engineer, Growth
for 21 dage sidenUSD 160K–230K / årHybridMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)JavaScript
Tier 2 Support Specialist
for 22 dage sidenHybridCustomer success og support
Onboarding Manager
for 24 dage sidenUSD 100K–130K / årHybridMellemniveauDirektion og ledelse
Datas aktualitet
101 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:06 UTC, indhold 274301 bytes.