RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← tilbage

Numeral

10 ledige stillinger10 % remoteUSA

AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 30 % af 10 stillinger

Customer success og support30%
Softwareudvikling (generelt)20%
Direktion og ledelse20%
Salg10%
IT-support og drift10%
Økonomi og jura10%
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
23ledige på jobsiden, uanset alder
38medianalder, dage
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%remote
80%med løn

Størrelsessignal: 23 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 465 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
122
011
020
030
040
052
060
071
080
096
109

Arbejdssted

Hybrid9 · 90%
Remote1 · 10%

Erfaringsniveau

Senior5 · 50%
Mellemniveau2 · 20%

Rolle

Customer success og support3 · 30%
Direktion og ledelse2 · 20%
Softwareudvikling (generelt)2 · 20%
IT-support og drift1 · 10%
Økonomi og jura1 · 10%
Salg1 · 10%

Lande

USA10

Byer

New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1

Job de seneste 30 dage

Onboarding Team Lead

for 14 t siden
Numeral·AI og data·San Francisco (HQ) | New Yorkoriginal ↗
USD 150K–180K / årHybridSeniorDirektion og ledelse

Partner Manager, ERP

for 17 t siden
Numeral·AI og data·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorIT-support og drift

Strategic Finance Lead

for 14 dage siden
Numeral·AI og data·New Yorkoriginal ↗
USD 165K–225K / årHybridSeniorØkonomi og jura

Customer Success Lead

for 17 dage siden
Numeral·AI og data·San Francisco (HQ) | Salt Lake Cityoriginal ↗
USD 165K–225K / årHybridSeniorCustomer success og support

Customer Success Manager

for 17 dage siden
Numeral·AI og data·Salt Lake Cityoriginal ↗
USD 110K–165K / årHybridCustomer success og support
Numeral·AI og data·San Francisco (HQ) | New York | United Statesoriginal ↗
USD 180K–300K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)JavaScript
Numeral·AI og data·Austinoriginal ↗
USD 85K / årHybridSalg

Software Engineer, Growth

for 21 dage siden
Numeral·AI og data·New Yorkoriginal ↗
USD 160K–230K / årHybridMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)JavaScript

Tier 2 Support Specialist

for 22 dage siden
Numeral·AI og data·Salt Lake Cityoriginal ↗
HybridCustomer success og support

Onboarding Manager

for 24 dage siden
Numeral·AI og data·San Francisco (HQ) | Salt Lake City | New Yorkoriginal ↗
USD 100K–130K / årHybridMellemniveauDirektion og ledelse

Datas aktualitet

101 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:06 UTC, indhold 274301 bytes.