Oyster
9 ledige stillinger100 % remotePortugalSpanienPolen
Ukendt brancheIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger
Økonomi og jura30%
Marketing og kommunikation20%
HR og rekruttering20%
Produkt og design10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Direktion og ledelse10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-08)
23ledige på jobsiden, uanset alder
35medianalder, dage
0%IT (0)
90%i Europa (9)
100%remote
50%med løn
Størrelsessignal: 23 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 407 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote10 · 100%
Erfaringsniveau
Senior7 · 70%
Mellemniveau1 · 10%
Staff1 · 10%
Rolle
Økonomi og jura3 · 30%
Marketing og kommunikation2 · 20%
HR og rekruttering2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Produkt og design1 · 10%
Direktion og ledelse1 · 10%
Lande
Portugal9
Spanien8
Polen6
Sydafrika5
Rumænien5
Canada4
Ungarn4
Brasilien3
Byer
Toronto1
Job de seneste 30 dage
Lead Partner Marketing Manager
for 1 dag sidenEUR 54K–100K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Service Delivery Automation Analyst
for 3 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Senior Integrated Campaign Manager
for 7 dage sidenCAD 85K–105K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Senior Global Benefits Specialist
for 11 dage sidenPLN 170K–220K / årRemoteSeniorHR og rekruttering
Accounts Payable Analyst
for 15 dage sidenRemoteØkonomi og jura
Senior Accountant (LATAM)
for 15 dage sidenMXN 640K–750K / årRemoteSeniorØkonomi og jura
Senior Accountant (EMEA)
for 15 dage sidenRemoteSeniorØkonomi og jura
Lead Product Manager
for 17 dage sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Vendor Relationship Manager (Payroll and Compliance)
for 21 dage sidenRON 225K–280K / årRemoteSeniorHR og rekruttering
Senior Director, Product (Employer of Record)
for 21 dage sidenRemoteStaffDirektion og ledelse
Datas aktualitet
23 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:07 UTC, indhold 577381 bytes.