RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Oyster

9 ledige stillinger100 % remotePortugalSpanienPolen

Ukendt brancheIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger

Økonomi og jura30%
Marketing og kommunikation20%
HR og rekruttering20%
Produkt og design10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Direktion og ledelse10%
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-08)
23ledige på jobsiden, uanset alder
35medianalder, dage
0%IT (0)
90%i Europa (9)
100%remote
50%med løn

Størrelsessignal: 23 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 407 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
051
061
072
082
096
1010

Arbejdssted

Remote10 · 100%

Erfaringsniveau

Senior7 · 70%
Mellemniveau1 · 10%
Staff1 · 10%

Rolle

Økonomi og jura3 · 30%
Marketing og kommunikation2 · 20%
HR og rekruttering2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Produkt og design1 · 10%
Direktion og ledelse1 · 10%

Lande

Portugal9
Spanien8
Polen6
Sydafrika5
Rumænien5
Canada4
Ungarn4
Brasilien3

Byer

Toronto1

Job de seneste 30 dage

Oyster·Global | Portugal | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaoriginal ↗
EUR 54K–100K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Oyster·EMEA | Hungary | Portugal | Spain | Polandoriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Oyster·Global | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaoriginal ↗
CAD 85K–105K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Oyster·EMEA | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estonia | South Africaoriginal ↗
PLN 170K–220K / årRemoteSeniorHR og rekruttering

Accounts Payable Analyst

for 15 dage siden
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Portugal | Poland | South Africaoriginal ↗
RemoteØkonomi og jura

Senior Accountant (LATAM)

for 15 dage siden
Oyster·Mexico | Costa Rica | Chile | Brazil | Colombia | Peru | Argentinaoriginal ↗
MXN 640K–750K / årRemoteSeniorØkonomi og jura

Senior Accountant (EMEA)

for 15 dage siden
Oyster·EMEA | Romania | Portugal | Spain | Poland | South Africaoriginal ↗
RemoteSeniorØkonomi og jura

Lead Product Manager

for 17 dage siden
Oyster·EMEA | Romania | Bulgaria | Portugal | Canada | United Kingdom | Spain | Polandoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estoniaoriginal ↗
RON 225K–280K / årRemoteSeniorHR og rekruttering
Oyster·EMEA | Toronto | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spainoriginal ↗
RemoteStaffDirektion og ledelse

Datas aktualitet

23 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:07 UTC, indhold 577381 bytes.