Rogo
20 ledige stillingerUSAStorbritannienSingapore
Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 10 % af 20 stillinger
HR og rekruttering29%
Salg19%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Drift og administration10%
IT-sikkerhed5%
Marketing og kommunikation5%
IT-support og drift5%
Andet5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 20 stillinger i søgningen
21job, seneste 30 dage
10nye, seneste 7 dage
20forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-18)
98ledige på jobsiden, uanset alder
88medianalder, dage
10%IT (2)
24%i Europa (5)
0%remote
52%med løn
Størrelsessignal: 98 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 828 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet14 · 67%
Arbejdssted ikke angivet7 · 33%
Erfaringsniveau
Mellemniveau6 · 29%
Senior5 · 24%
Junior2 · 10%
Rolle
HR og rekruttering6 · 29%
Salg4 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Drift og administration2 · 10%
IT-support og drift1 · 5%
Økonomi og jura1 · 5%
Customer success og support1 · 5%
Marketing og kommunikation1 · 5%
Lande
USA11
Storbritannien4
Singapore4
Japan1
Frankrig1
Byer
New York City9
London4
San Francisco2
Tokyo1
Paris1
Job de seneste 30 dage
Sales Development Representative, London
for 14 t sidenMellemniveauSalg
Talent Operations Manager
for 1 dag sidenUSD 120K–180K / årPå stedetDrift og administration
Enterprise Account Executive
for 2 dage sidenPå stedetSalg
Talent Acquisition | Recruiter, Financial Services
for 2 dage sidenPå stedetHR og rekruttering
Talent Acquisition | Recruiter, GTM
for 3 dage sidenPå stedetSeniorHR og rekruttering
Post-Sales Operations Manager
for 4 dage sidenUSD 130K–180K / årPå stedetMellemniveauSalg
Forward Deployed, Asset Management (EMEA)
for 4 dage sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Talent Acquisition | Recruiter, GTM
for 5 dage sidenUSD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Talent Acquisition | Recruiter, G&A
for 5 dage sidenUSD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Talent Acquisition | Recruiter, Engineering
for 5 dage sidenUSD 120K–180K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering
IT Support Specialist
for 7 dage sidenPå stedetIT-support og driftBashPython
Forward Deployed Banker, Paris
for 8 dage sidenPå stedetMellemniveauØkonomi og juraFransk påkrævet
Workplace Experience Manager | London, UK
for 8 dage sidenGBP 60K–72K / årMellemniveauDrift og administration
Deployment Associate, NYC
for 14 dage sidenUSD 95K–100K / årPå stedetJunior
Client Strategy, Mid-Market (APAC)
for 14 dage sidenUSD 150K–200K / årMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Customer Support Specialist, APAC
for 17 dage sidenJuniorCustomer success og support
People Operations Manager
for 19 dage sidenUSD 140K–190K / årSeniorHR og rekruttering
Senior Revenue Enablement Manager
for 22 dage sidenUSD 175K–200K / årPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Field Marketing Manager, Singapore
for 24 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
Security Engineer, Cloud
for 24 dage sidenUSD 270K–330K / årPå stedetIT-sikkerhed
Forward Deployed, Sales & Trading (EMEA)
for 26 dage sidenMellemniveauSalg
Datas aktualitet
265 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:43 UTC, indhold 1305000 bytes.