RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbage

Rogo

20 ledige stillingerUSAStorbritannienSingapore

Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 10 % af 20 stillinger

HR og rekruttering29%
Salg19%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Drift og administration10%
IT-sikkerhed5%
Marketing og kommunikation5%
IT-support og drift5%
Andet5%
21job, seneste 30 dage
10nye, seneste 7 dage
20forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-18)
98ledige på jobsiden, uanset alder
88medianalder, dage
10%IT (2)
24%i Europa (5)
0%remote
52%med løn

Størrelsessignal: 98 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 828 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

112
120
016
021
034
043
053
0610
0714
0813
0917
1018

Arbejdssted

På stedet14 · 67%
Arbejdssted ikke angivet7 · 33%

Erfaringsniveau

Mellemniveau6 · 29%
Senior5 · 24%
Junior2 · 10%

Rolle

HR og rekruttering6 · 29%
Salg4 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Drift og administration2 · 10%
IT-support og drift1 · 5%
Økonomi og jura1 · 5%
Customer success og support1 · 5%
Marketing og kommunikation1 · 5%

Lande

USA11
Storbritannien4
Singapore4
Japan1
Frankrig1

Byer

New York City9
London4
San Francisco2
Tokyo1
Paris1

Job de seneste 30 dage

Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
MellemniveauSalg
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetDrift og administration
Rogo·Bank, forsikring og finans·Tokyooriginal ↗
På stedetSalg
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
På stedetHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
På stedetSeniorHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 130K–180K / årPå stedetMellemniveauSalg
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Rogo·Bank, forsikring og finans·San Franciscooriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·San Franciscooriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering

IT Support Specialist

for 7 dage siden
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
På stedetIT-support og driftBashPython
Rogo·Bank, forsikring og finans·Parisoriginal ↗
På stedetMellemniveauØkonomi og juraFransk påkrævet
Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
GBP 60K–72K / årMellemniveauDrift og administration

Deployment Associate, NYC

for 14 dage siden
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 95K–100K / årPå stedetJunior
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
USD 150K–200K / årMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
JuniorCustomer success og support

People Operations Manager

for 19 dage siden
Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
USD 140K–190K / årSeniorHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 175K–200K / årPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation

Security Engineer, Cloud

for 24 dage siden
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 270K–330K / årPå stedetIT-sikkerhed
Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
MellemniveauSalg

Datas aktualitet

265 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:43 UTC, indhold 1305000 bytes.