RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← tilbage

Savvy Wealth

30 ledige stillinger20 % remoteUSA

AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 7 % af 30 stillinger

Marketing og kommunikation20%
Økonomi og jura20%
Drift og administration17%
Produkt og design10%
HR og rekruttering7%
Softwareudvikling (generelt)7%
Strategi, rådgivning og analyse7%
Andet7%
30job, seneste 30 dage
30nye, seneste 7 dage
30forskellige stillinger (1 opslag hver)
30udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
30ledige på jobsiden, uanset alder
0medianalder, dage
7%IT (2)
0%i Europa (0)
20%remote
97%med løn

Størrelsessignal: 30 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 0 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1030

Arbejdssted

Hybrid21 · 70%
Remote6 · 20%
På stedet3 · 10%

Erfaringsniveau

Senior17 · 57%
Staff5 · 17%
Mellemniveau3 · 10%
Junior3 · 10%

Rolle

Marketing og kommunikation6 · 20%
Økonomi og jura6 · 20%
Drift og administration5 · 17%
Produkt og design3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 7%
HR og rekruttering2 · 7%
Softwareudvikling (generelt)2 · 7%
Salg1 · 3%

Lande

USA30

Byer

New York City24

Job de seneste 30 dage

Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 130K–140K / årHybridMellemniveauDrift og administration
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 117K–131K / årHybridMellemniveauDrift og administration
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 90K–100K / årPå stedetMarketing og kommunikation
Savvy Wealth·AI og data·Remote - USoriginal ↗
USD 230K–285K / årRemotekun USASeniorSalg
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 150K–165K / årHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Senior Talent Partner

for 17 t siden
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 150K–180K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 160K–180K / årHybridSeniorDrift og administration
Savvy Wealth·AI og data·Remote - USoriginal ↗
USD 90K–120K / årRemotekun USASeniorMarketing og kommunikation
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 154K–195K / årHybridSeniorDrift og administration
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 180K–200K / årHybridStaffØkonomi og jura
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 180K–200K / årHybridSeniorØkonomi og jura
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 180K–200K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Savvy Wealth·AI og data·Remote - USoriginal ↗
USD 70K–75K / årRemotekun USASenior
Savvy Wealth·AI og data·Remote - USoriginal ↗
USD 65K–75K / årRemotekun USASenior
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 175K–230K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)Ruby
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 180K–235K / årPå stedetSeniorSoftwareudvikling (generelt)
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 180K–235K / årPå stedetSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 165K–205K / årHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
HybridSeniorMarketing og kommunikation
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 220K–252K / årHybridSeniorProdukt og design

Product Manager

for 17 t siden
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 170K–200K / årHybridMellemniveauProdukt og design

Product Lead

for 17 t siden
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 206K–292K / årHybridSeniorProdukt og design
Savvy Wealth·AI og data·Remote - USoriginal ↗
USD 200K–1.000K / årRemotekun USAStaffØkonomi og jura
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 120K–140K / årHybridJuniorØkonomi og jura
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 140K–165K / årHybridJuniorØkonomi og jura
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 183K–221K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Savvy Wealth·AI og data·Remote - USoriginal ↗
USD 350K / årRemotekun USAStaffMarketing og kommunikation
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 180K–220K / årHybridStaffØkonomi og jura
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 83K–102K / årHybridJuniorMarketing og kommunikation
Savvy Wealth·AI og data·NYC Officeoriginal ↗
USD 120K–135K / årHybridDrift og administration

Datas aktualitet

262 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:42 UTC, indhold 505978 bytes.