Savvy Wealth
30 ledige stillinger20 % remoteUSA
AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 7 % af 30 stillinger
Marketing og kommunikation20%
Økonomi og jura20%
Drift og administration17%
Produkt og design10%
HR og rekruttering7%
Softwareudvikling (generelt)7%
Strategi, rådgivning og analyse7%
Andet7%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 30 stillinger i søgningen
30job, seneste 30 dage
30nye, seneste 7 dage
30forskellige stillinger (1 opslag hver)
30udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
30ledige på jobsiden, uanset alder
0medianalder, dage
7%IT (2)
0%i Europa (0)
20%remote
97%med løn
Størrelsessignal: 30 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 0 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid21 · 70%
Remote6 · 20%
På stedet3 · 10%
Erfaringsniveau
Senior17 · 57%
Staff5 · 17%
Mellemniveau3 · 10%
Junior3 · 10%
Rolle
Marketing og kommunikation6 · 20%
Økonomi og jura6 · 20%
Drift og administration5 · 17%
Produkt og design3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 7%
HR og rekruttering2 · 7%
Softwareudvikling (generelt)2 · 7%
Salg1 · 3%
Lande
USA30
Byer
New York City24
Job de seneste 30 dage
Strategy & Operations Manager - AI
for 15 t sidenUSD 130K–140K / årHybridMellemniveauDrift og administration
Strategy & Operations Manager - Brokerage
for 17 t sidenUSD 117K–131K / årHybridMellemniveauDrift og administration
Strategic Growth Partner (NYC)
for 17 t sidenUSD 90K–100K / årPå stedetMarketing og kommunikation
Strategic Growth Manager (Account Executive)
for 17 t sidenUSD 230K–285K / årRemotekun USASeniorSalg
Sr. Deployment Strategist
for 17 t sidenUSD 150K–165K / årHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Talent Partner
for 17 t sidenUSD 150K–180K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Senior Strategy & Operations Manager - Brokerage
for 17 t sidenUSD 160K–180K / årHybridSeniorDrift og administration
Senior Strategic Growth Partner
for 17 t sidenUSD 90K–120K / årRemotekun USASeniorMarketing og kommunikation
Senior Revenue Operations Manager
for 17 t sidenUSD 154K–195K / årHybridSeniorDrift og administration
Senior Manager, Finance Systems & Data
for 17 t sidenUSD 180K–200K / årHybridStaffØkonomi og jura
Senior Strategy & Operations Manager - Finance
for 17 t sidenUSD 180K–200K / årHybridSeniorØkonomi og jura
Senior Compensation Operations Manager
for 17 t sidenUSD 180K–200K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Senior Client Associate (West Coast)
for 17 t sidenUSD 70K–75K / årRemotekun USASenior
Senior Client Associate
for 17 t sidenUSD 65K–75K / årRemotekun USASenior
Senior Engineer - Technical Staff
for 17 t sidenUSD 175K–230K / årHybridSeniorSoftwareudvikling (generelt)Ruby
Senior Developer Experience Engineer
for 17 t sidenUSD 180K–235K / årPå stedetSeniorSoftwareudvikling (generelt)
Senior Agent Harness Engineer
for 17 t sidenUSD 180K–235K / årPå stedetSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Revenue Enablement Lead
for 17 t sidenUSD 165K–205K / årHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Product Marketing Lead, New AI Verticals
for 17 t sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Senior Product Manager
for 17 t sidenUSD 220K–252K / årHybridSeniorProdukt og design
Product Manager
for 17 t sidenUSD 170K–200K / årHybridMellemniveauProdukt og design
Product Lead
for 17 t sidenUSD 206K–292K / årHybridSeniorProdukt og design
Principal Wealth Advisor
for 17 t sidenUSD 200K–1.000K / årRemotekun USAStaffØkonomi og jura
Portfolio and Trading Associate
for 17 t sidenUSD 120K–140K / årHybridJuniorØkonomi og jura
Legal Operations Associate
for 17 t sidenUSD 140K–165K / årHybridJuniorØkonomi og jura
Head of Client Marketing
for 17 t sidenUSD 183K–221K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Director, Strategic Growth
for 17 t sidenUSD 350K / årRemotekun USAStaffMarketing og kommunikation
Director, Revenue Accounting
for 17 t sidenUSD 180K–220K / årHybridStaffØkonomi og jura
Client Marketing Associate
for 17 t sidenUSD 83K–102K / årHybridJuniorMarketing og kommunikation
Advisory Operations Manager
for 17 t sidenUSD 120K–135K / årHybridDrift og administration
Datas aktualitet
262 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:42 UTC, indhold 505978 bytes.