RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← tilbage

Second Front Systems

11 ledige stillinger100 % remote

Luft- og rumfart og forsvarIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 27 % af 11 stillinger

Drift og administration27%
Salg18%
Softwareudvikling (generelt)18%
Direktion og ledelse18%
DevOps / SRE / platform / cloud9%
Økonomi og jura9%
11job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
11forskellige stillinger (1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
25ledige på jobsiden, uanset alder
31medianalder, dage
27%IT (3)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 25 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 369 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
074
085
094
1011

Arbejdssted

Remote11 · 100%

Erfaringsniveau

Senior4 · 36%
Staff3 · 27%
Mellemniveau1 · 9%

Rolle

Drift og administration3 · 27%
Softwareudvikling (generelt)2 · 18%
Direktion og ledelse2 · 18%
Salg2 · 18%
Økonomi og jura1 · 9%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 9%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 160K–190K / årRemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 90K–100K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 155K–165K / årRemoteStaffDrift og administration
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 200K–215K / årRemoteStaffØkonomi og jura
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 160K–175K / årRemoteSeniorDirektion og ledelse
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 170K–195K / årRemoteStaffDirektion og ledelse

Solutions Engineer

for 9 dage siden
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 110K–130K / årRemoteSalg
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 150K–180K / årRemoteSeniorSalg

Platform Engineer

for 9 dage siden
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 120K–140K / årRemoteDevOps / SRE / platform / cloudGolangPythonRust
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 65K–78K / årRemoteDrift og administration
Second Front Systems·Luft- og rumfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 160K–200K / årRemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)BashGolangPython

Datas aktualitet

98 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:07 UTC, indhold 491234 bytes.