Second Front Systems
11 ledige stillinger100 % remote
Luft- og rumfart og forsvarIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 27 % af 11 stillinger
Drift og administration27%
Salg18%
Softwareudvikling (generelt)18%
Direktion og ledelse18%
DevOps / SRE / platform / cloud9%
Økonomi og jura9%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 11 stillinger i søgningen
11job, seneste 30 dage
3nye, seneste 7 dage
11forskellige stillinger (1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
25ledige på jobsiden, uanset alder
31medianalder, dage
27%IT (3)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 25 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 369 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote11 · 100%
Erfaringsniveau
Senior4 · 36%
Staff3 · 27%
Mellemniveau1 · 9%
Rolle
Drift og administration3 · 27%
Softwareudvikling (generelt)2 · 18%
Direktion og ledelse2 · 18%
Salg2 · 18%
Økonomi og jura1 · 9%
DevOps / SRE / platform / cloud1 · 9%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Senior Forward Deployed Engineer - Implementation Focus
for 1 dag sidenUSD 160K–190K / årRemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)
Revenue Operations Analyst
for 4 dage sidenUSD 90K–100K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Manager Revenue Operations
for 4 dage sidenUSD 155K–165K / årRemoteStaffDrift og administration
Head of Security Compliance & Authorization
for 7 dage sidenUSD 200K–215K / årRemoteStaffØkonomi og jura
Senior Enterprise Mission Success Manager
for 8 dage sidenUSD 160K–175K / årRemoteSeniorDirektion og ledelse
Director, Commercial Mission Success
for 8 dage sidenUSD 170K–195K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Solutions Engineer
for 9 dage sidenEUR 110K–130K / årRemoteSalg
Strategic Business Development Lead, Continental Europe
for 9 dage sidenEUR 150K–180K / årRemoteSeniorSalg
Platform Engineer
for 9 dage sidenEUR 120K–140K / årRemoteDevOps / SRE / platform / cloudGolangPythonRust
Business Operations Specialist
for 9 dage sidenEUR 65K–78K / årRemoteDrift og administration
Senior Forward Deployed Engineer
for 22 dage sidenUSD 160K–200K / årRemoteSeniorSoftwareudvikling (generelt)BashGolangPython
Datas aktualitet
98 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:07 UTC, indhold 491234 bytes.