Serve Robotics
8 ledige stillinger30 % remoteUSACanada
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 8 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik40%
Drift og administration30%
Økonomi og jura20%
Vagt og sikkerhed10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 8 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
29ledige på jobsiden, uanset alder
43medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
30%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 29 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 262 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet7 · 70%
Remote3 · 30%
Erfaringsniveau
Mellemniveau3 · 30%
Junior3 · 30%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik4 · 40%
Drift og administration3 · 30%
Økonomi og jura2 · 20%
Vagt og sikkerhed1 · 10%
Lande
USA9
Canada1
Byer
Atlanta2
Los Angeles2
Miami1
Dallas1
Calgary1
Toronto1
Vancouver1
Job de seneste 30 dage
Service Technician II
for 4 dage sidenUSD 23–26,9 / timePå stedetMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Manager, Strategic Finance
for 7 dage sidenUSD 160K–180K / årRemotekun USAStaffØkonomi og jura
Service Technician II
for 10 dage sidenUSD 24–26,9 / timePå stedetMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Financial Analyst, FP&A
for 10 dage sidenUSD 100K–125K / årRemotekun USAMellemniveauØkonomi og jura
Operations Associate (Midtown, Atlanta)
for 15 dage sidenUSD 22 / timePå stedetJuniorDrift og administration
Service Technician I
for 16 dage sidenUSD 22–24 / timePå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Operations Associate - Part Time (Dallas)
for 23 dage sidenUSD 22 / timePå stedetJuniorDrift og administration
Senior Environmental Health & Safety (EHS) Specialist
for 24 dage sidenUSD 120K–150K / årPå stedetSeniorVagt og sikkerhed
Sr. Embedded Software Engineer, Robotics Platform
for 28 dage sidenUSD 167,8K–204K / årRemoteSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Operations Associate - Part Time (Los Angeles)
for 28 dage sidenUSD 22 / timePå stedetJuniorDrift og administration
Datas aktualitet
20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:08 UTC, indhold 384770 bytes.