RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbage

Serve Robotics

8 ledige stillinger30 % remoteUSACanada

Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 8 stillinger

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik40%
Drift og administration30%
Økonomi og jura20%
Vagt og sikkerhed10%
10job, seneste 30 dage
1nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
29ledige på jobsiden, uanset alder
43medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
30%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 29 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 262 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
021
031
043
055
060
072
082
099
106

Arbejdssted

På stedet7 · 70%
Remote3 · 30%

Erfaringsniveau

Mellemniveau3 · 30%
Junior3 · 30%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%

Rolle

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik4 · 40%
Drift og administration3 · 30%
Økonomi og jura2 · 20%
Vagt og sikkerhed1 · 10%

Lande

USA9
Canada1

Byer

Atlanta2
Los Angeles2
Miami1
Dallas1
Calgary1
Toronto1
Vancouver1

Job de seneste 30 dage

Service Technician II

for 4 dage siden
Serve Robotics·Produktion og hardware·Miami, FLoriginal ↗
USD 23–26,9 / timePå stedetMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Serve Robotics·Produktion og hardware·USA (remote)original ↗
USD 160K–180K / årRemotekun USAStaffØkonomi og jura

Service Technician II

for 10 dage siden
Serve Robotics·Produktion og hardware·Atlanta, GAoriginal ↗
USD 24–26,9 / timePå stedetMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Financial Analyst, FP&A

for 10 dage siden
Serve Robotics·Produktion og hardware·USA (remote)original ↗
USD 100K–125K / årRemotekun USAMellemniveauØkonomi og jura
Serve Robotics·Produktion og hardware·Atlanta, GAoriginal ↗
USD 22 / timePå stedetJuniorDrift og administration

Service Technician I

for 16 dage siden
Serve Robotics·Produktion og hardware·Downtown Los Angelesoriginal ↗
USD 22–24 / timePå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Serve Robotics·Produktion og hardware·Dallas, TXoriginal ↗
USD 22 / timePå stedetJuniorDrift og administration
Serve Robotics·Produktion og hardware·Los Angeles, CAoriginal ↗
USD 120K–150K / årPå stedetSeniorVagt og sikkerhed
Serve Robotics·Produktion og hardware·USA (remote) | British Columbia (remote) | Vancouver, BC (remote) | Calgary (remote) | Canada (remote) | Toronto (remote)original ↗
USD 167,8K–204K / årRemoteSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Serve Robotics·Produktion og hardware·Los Angeles, CAoriginal ↗
USD 22 / timePå stedetJuniorDrift og administration

Datas aktualitet

20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:08 UTC, indhold 384770 bytes.